LL-C (Certification) Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35936070
DIČ: 2022010672
IČ DPH: SK2022010672
Karadžičova 8/A, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Karadžičova 8/A, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.20
Dátum vzniku: 18. 5. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 3. 6. 2005
Spisová značka: Sro/36091/B
Predmet podnikania (výber): certifikácia systémov riadenia podľa medzinárodných noriem; certifikácia bezpečnosti informačných systémov podľa medzinárodných noriem

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Michal Krutský od 18. 5. 2005
    konateľ
  • LLOYD-CERT LIMITED od 10. 9. 2022
    spoločník
  • Paolo Galbani od 23. 3. 2023
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LL-C (Certification) Slovakia s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 100 % na 101,2 tis. € a tržby jej narástli o 34 % na 600,3 tis. €.

600,3 tis. €
Tržby
101,2 tis. €
Zisk
643,4 tis. €
Celkové výnosy
258,2 tis. €
Aktíva
157,9 tis. €
Vlastné imanie
39 %
Celková zadlženosť
17,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 100,0 tis., 2022 6,7 tis., 2023 41,2 tis., 2024 50,6 tis., 2025 101,2 tis.2021100,0 tis.20226,7 tis.202341,2 tis.202450,6 tis.2025101,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 322,1 tis., 2022 371,7 tis., 2023 393,4 tis., 2024 447,8 tis., 2025 600,3 tis.2021322,1 tis.2022371,7 tis.2023393,4 tis.2024447,8 tis.2025600,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 600,3 tis. € 101,2 tis. €
2024 447,8 tis. € 50,6 tis. €
2023 393,4 tis. € 41,2 tis. €
2022 371,7 tis. € 6,7 tis. €
2021 322,1 tis. € 100,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok11,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky49,1 tis. €
  • Finančné účty197,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku50,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie101,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky100,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LL-C (Certification) Slovakia s.r.o. v konkurze?

LL-C (Certification) Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LL-C (Certification) Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LL-C (Certification) Slovakia s.r.o. tržby 600,3 tis. €.

Je firma LL-C (Certification) Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LL-C (Certification) Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 101,2 tis. €.

Je LL-C (Certification) Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

LL-C (Certification) Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LL-C (Certification) Slovakia s.r.o. sídli?

LL-C (Certification) Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Karadžičova 8/A, Bratislava, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026