R-TRADING s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35934093
DIČ: 2022002917
IČ DPH: SK2022002917
Komenského 317/135, Štúrovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Komenského 317/135, Štúrovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Skladové hospodárstvo a pomocné činnosti v doprave 52.29
Dátum vzniku: 6. 5. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 5. 2005
Spisová značka: Sro/16613/N
Predmet podnikania (výber): - sprostredkovanie obchodu, služieb, dopravy, výroby a reklamy v rozsahu voľnej živnosti; - obchodná činnosť - maloobchodná a veľkoobchodná činnosť s tovarom v rozsahu voľnej živnosti; - reklamná, inzertná a propagačná činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Zsolt Balla od 2. 8. 2024
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť R-TRADING s.r.o. v roku 2024 sa dostala zo straty do zisku 25,4 tis. € a tržby jej narástli na 148,0 tis. €.

148,0 tis. €
Tržby
25,4 tis. €
Zisk
323,0 tis. €
Aktíva
311,8 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 1,6 tis., 2021 −10,3 tis., 2022 676, 2023 −2,4 tis., 2024 25,4 tis.20201,6 tis.2021−10,3 tis.20226762023−2,4 tis.202425,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 28,1 tis., 2021 58,2 tis., 2022 21,0 tis., 2023 5,4 tis., 2024 148,0 tis.202028,1 tis.202158,2 tis.202221,0 tis.20235,4 tis.2024148,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 148,0 tis. € 25,4 tis. €
2023 5,4 tis. € -2,4 tis. €
2022 21,0 tis. € 676 €
2021 58,2 tis. € -10,3 tis. €
2020 28,1 tis. € 1,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie311,8 tis. €
  • Záväzky11,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma R-TRADING s.r.o. v konkurze?

R-TRADING s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma R-TRADING s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala R-TRADING s.r.o. tržby 148,0 tis. €.

Je firma R-TRADING s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 R-TRADING s.r.o. dosiahla zisk 25,4 tis. €.

Je R-TRADING s.r.o. platiteľom DPH?

R-TRADING s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma R-TRADING s.r.o. sídli?

R-TRADING s.r.o. má sídlo na adrese Komenského 317/135, Štúrovo, 943 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026