G&D Care s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35933135
DIČ: 2021997252
P.Horova 14, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: P.Horova 14, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 29. 4. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/35855/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovanie obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Tibor Bertold od 29. 4. 2005
    konateľspoločník
  • MUDr. Zora Bertoldová, MSc. od 29. 4. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť G&D Care s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 6,1 tis. € a tržby jej klesli o 10 % na 178,0 tis. €.

178,0 tis. €
Tržby
6,1 tis. €
Strata
178,1 tis. €
Celkové výnosy
242,8 tis. €
Aktíva
206,4 tis. €
Vlastné imanie
15 %
Celková zadlženosť
54,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,6 tis., 2022 1,2 tis., 2023 33,1 tis., 2024 23,8 tis., 2025 −6,1 tis.20212,6 tis.20221,2 tis.202333,1 tis.202423,8 tis.2025−6,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 153,1 tis., 2022 152,7 tis., 2023 187,5 tis., 2024 198,1 tis., 2025 178,0 tis.2021153,1 tis.2022152,7 tis.2023187,5 tis.2024198,1 tis.2025178,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 178,0 tis. € -6,1 tis. €
2024 198,1 tis. € 23,8 tis. €
2023 187,5 tis. € 33,1 tis. €
2022 152,7 tis. € 1,2 tis. €
2021 153,1 tis. € 2,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok187,7 tis. €
  • Zásoby66 €
  • Dlhodobé pohľadávky22,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky6,9 tis. €
  • Finančné účty26,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov205,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-6,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky34,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma G&D Care s.r.o. v konkurze?

G&D Care s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma G&D Care s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala G&D Care s.r.o. tržby 178,0 tis. €.

Je firma G&D Care s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 G&D Care s.r.o. vykázala stratu 6,1 tis. €.

Kde firma G&D Care s.r.o. sídli?

G&D Care s.r.o. má sídlo na adrese P.Horova 14, Bratislava, 841 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026