PORTE, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35931256
DIČ: 2021991103
IČ DPH: SK2021991103
Jasovská 41, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jasovská 41, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.74
Dátum vzniku: 21. 4. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2005
Spisová značka: Sro/35709/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Jankovič od 15. 1. 2025
    konateľ
  • Martin Jankovič od 21. 4. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PORTE, spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 21 % na 46,0 tis. € a tržby jej klesli o 12 % na 284,1 tis. €.

284,1 tis. €
Tržby
46,0 tis. €
Zisk
284,8 tis. €
Celkové výnosy
153,3 tis. €
Aktíva
91,5 tis. €
Vlastné imanie
40 %
Celková zadlženosť
32,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,0 tis., 2022 601, 2023 40,4 tis., 2024 58,1 tis., 2025 46,0 tis.20211,0 tis.2022601202340,4 tis.202458,1 tis.202546,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 11,9 tis., 2022 9,1 tis., 2023 218,9 tis., 2024 322,8 tis., 2025 284,1 tis.202111,9 tis.20229,1 tis.2023218,9 tis.2024322,8 tis.2025284,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 284,1 tis. € 46,0 tis. €
2024 322,8 tis. € 58,1 tis. €
2023 218,9 tis. € 40,4 tis. €
2022 9,1 tis. € 601 €
2021 11,9 tis. € 1,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok30,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky114,8 tis. €
  • Finančné účty7,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov38,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie46,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky132 €
  • Krátkodobé záväzky30,5 tis. €
  • Bankové úvery31,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PORTE, spol. s r.o. v konkurze?

PORTE, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PORTE, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PORTE, spol. s r.o. tržby 284,1 tis. €.

Je firma PORTE, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PORTE, spol. s r.o. dosiahla zisk 46,0 tis. €.

Je PORTE, spol. s r.o. platiteľom DPH?

PORTE, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PORTE, spol. s r.o. sídli?

PORTE, spol. s r.o. má sídlo na adrese Jasovská 41, Bratislava, 851 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026