excelens očné centrum s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35930616
DIČ: 2021990388
IČ DPH: SK2021990388
Hradská 5B, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hradská 5B, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 15. 4. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/35656/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Peter Kuriš od 28. 3. 2017
    konateľspoločník
  • MUDr. Veselina Turanská od 15. 4. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť excelens očné centrum s. r. o. v roku 2025 udržala zisk 133,0 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 696,1 tis. €.

696,1 tis. €
Tržby
133,0 tis. €
Zisk
698,8 tis. €
Celkové výnosy
226,2 tis. €
Aktíva
157,7 tis. €
Vlastné imanie
30 %
Celková zadlženosť
53,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 11,7 tis., 2022 11,9 tis., 2023 118,3 tis., 2024 132,8 tis., 2025 133,0 tis.202111,7 tis.202211,9 tis.2023118,3 tis.2024132,8 tis.2025133,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 426,1 tis., 2022 481,0 tis., 2023 646,2 tis., 2024 710,8 tis., 2025 696,1 tis.2021426,1 tis.2022481,0 tis.2023646,2 tis.2024710,8 tis.2025696,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 696,1 tis. € 133,0 tis. €
2024 710,8 tis. € 132,8 tis. €
2023 646,2 tis. € 118,3 tis. €
2022 481,0 tis. € 11,9 tis. €
2021 426,1 tis. € 11,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok116,6 tis. €
  • Zásoby147 €
  • Krátkodobé pohľadávky16,9 tis. €
  • Finančné účty92,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov17,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie133,0 tis. €
  • Rezervy14,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky31,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky21,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma excelens očné centrum s. r. o. v konkurze?

excelens očné centrum s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma excelens očné centrum s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala excelens očné centrum s. r. o. tržby 696,1 tis. €.

Je firma excelens očné centrum s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 excelens očné centrum s. r. o. dosiahla zisk 133,0 tis. €.

Je excelens očné centrum s. r. o. platiteľom DPH?

excelens očné centrum s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma excelens očné centrum s. r. o. sídli?

excelens očné centrum s. r. o. má sídlo na adrese Hradská 5B, Bratislava, 821 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026