Clamason Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35929162
DIČ: 2022010859
IČ DPH: SK2022010859
Rastislavova 12, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rastislavova 12, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 7. 4. 2005
DPH: Platiteľ DPH od 30. 5. 2005
Spisová značka: Sro/17379/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Daniel Ralph od 20. 9. 2019
    konateľ
  • Ian Davies od 17. 3. 2017
    konateľ
  • Ian Ford od 10. 6. 2026
    konateľ
  • Paul Edwards od 17. 3. 2017
    konateľ
  • CLAMASON INDUSTRIES LIMITED od 2. 6. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Clamason Slovakia, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 393,8 tis. € a tržby jej narástli o 15 % na 20,7 mil. €.

20,7 mil. €
Tržby
393,8 tis. €
Strata
22,4 mil. €
Celkové výnosy
8,1 mil. €
Aktíva
1,2 mil. €
Vlastné imanie
86 %
Celková zadlženosť
16,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −200,9 tis., 2022 273,8 tis., 2023 258,5 tis., 2024 264,7 tis., 2025 −393,8 tis.2021−200,9 tis.2022273,8 tis.2023258,5 tis.2024264,7 tis.2025−393,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 12,6 mil., 2022 14,2 mil., 2023 15,9 mil., 2024 18,1 mil., 2025 20,7 mil.202112,6 mil.202214,2 mil.202315,9 mil.202418,1 mil.202520,7 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 14,2 mil., 2022 15,4 mil., 2023 17,5 mil., 2024 20,1 mil., 2025 22,4 mil.202114,2 mil.202215,4 mil.202317,5 mil.202420,1 mil.202522,4 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 −80,9 tis., 2022 91,7 tis., 2023 121,5 tis., 2024 50,1 tis., 2025 228,0 tis.2021−80,9 tis.202291,7 tis.2023121,5 tis.202450,1 tis.2025228,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 20,7 mil. € -393,8 tis. €
2024 18,1 mil. € 264,7 tis. €
2023 15,9 mil. € 258,5 tis. €
2022 14,2 mil. € 273,8 tis. €
2021 12,6 mil. € -200,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok655 €
  • Dlhodobý hmotný majetok1,9 mil. €
  • Zásoby2,7 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky171,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,3 mil. €
  • Finančné účty20,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie14,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy959,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov582,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-393,8 tis. €
  • Rezervy372,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky310,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky5,3 mil. €
  • Bankové úvery920,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie28,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Clamason Slovakia, s.r.o. v konkurze?

Clamason Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Clamason Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Clamason Slovakia, s.r.o. tržby 20,7 mil. €.

Je firma Clamason Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Clamason Slovakia, s.r.o. vykázala stratu 393,8 tis. €.

Je Clamason Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

Clamason Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Clamason Slovakia, s.r.o. sídli?

Clamason Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Rastislavova 12, Nitra, 949 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026