Bartošík Šváby s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35929049
DIČ: 2021986296
IČ DPH: SK2021986296
Plynárenská 7/A, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Plynárenská 7/A, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.10
Dátum vzniku: 8. 4. 2005
Základné imanie: 6,8 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2005
Spisová značka: Sro/35531/B
Predmet podnikania: poskytovanie právnych služieb

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Bartošík Šváby s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 24 % na 485,0 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 2,5 mil. €.

2,5 mil. €
Tržby
485,0 tis. €
Zisk
2,5 mil. €
Celkové výnosy
5,0 mil. €
Aktíva
4,8 mil. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť
38,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,2 mil., 2022 605,0 tis., 2023 507,7 tis., 2024 636,5 tis., 2025 485,0 tis.20211,2 mil.2022605,0 tis.2023507,7 tis.2024636,5 tis.2025485,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,0 mil., 2022 2,1 mil., 2023 2,2 mil., 2024 2,4 mil., 2025 2,5 mil.20213,0 mil.20222,1 mil.20232,2 mil.20242,4 mil.20252,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,5 mil. € 485,0 tis. €
2024 2,4 mil. € 636,5 tis. €
2023 2,2 mil. € 507,7 tis. €
2022 2,1 mil. € 605,0 tis. €
2021 3,0 mil. € 1,2 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok40,6 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok2,4 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,2 mil. €
  • Finančné účty437,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie54,0 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie4,8 mil. €
  • Záväzky256,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Bartošík Šváby s.r.o. v konkurze?

Bartošík Šváby s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Bartošík Šváby s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Bartošík Šváby s.r.o. tržby 2,5 mil. €.

Je firma Bartošík Šváby s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Bartošík Šváby s.r.o. dosiahla zisk 485,0 tis. €.

Je Bartošík Šváby s.r.o. platiteľom DPH?

Bartošík Šváby s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Bartošík Šváby s.r.o. sídli?

Bartošík Šváby s.r.o. má sídlo na adrese Plynárenská 7/A, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026