BEST ONE s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35924578
DIČ: 2021979355
IČ DPH: SK2021979355
Novobanská 4, Bratislava 5

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Novobanská 4, Bratislava 5 Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 9. 3. 2005
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2009
Spisová značka: Sro/35181/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Zuzana Beňová od 9. 3. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2026

Spoločnosť BEST ONE s.r.o. v roku 2026 zvýšila zisk o 17 % na 5,4 tis. € a tržby jej klesli o 28 % na 491,5 tis. €.

491,5 tis. €
Tržby
5,4 tis. €
Zisk
493,0 tis. €
Celkové výnosy
279,0 tis. €
Aktíva
222,7 tis. €
Vlastné imanie
20 %
Celková zadlženosť
9,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,2 tis., 2022 15,9 tis., 2023 32,4 tis., 2025 4,7 tis., 2026 5,4 tis.202118,2 tis.202215,9 tis.202332,4 tis.20254,7 tis.20265,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 444,5 tis., 2022 511,2 tis., 2023 640,1 tis., 2025 681,4 tis., 2026 491,5 tis.2021444,5 tis.2022511,2 tis.2023640,1 tis.2025681,4 tis.2026491,5 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 682,3 tis., 2026 493,0 tis.2021–2022–2023–2025682,3 tis.2026493,0 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 4,3 tis., 2026 3,8 tis.2021–2022–2023–20254,3 tis.20263,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2026 491,5 tis. € 5,4 tis. €
2025 681,4 tis. € 4,7 tis. €
2023 640,1 tis. € 32,4 tis. €
2022 511,2 tis. € 15,9 tis. €
2021 444,5 tis. € 18,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2026

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok47,4 tis. €
  • Zásoby909 €
  • Dlhodobé pohľadávky110,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky113,0 tis. €
  • Finančné účty7,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy332 €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov209,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie5,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky19,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky37,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BEST ONE s.r.o. v konkurze?

BEST ONE s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BEST ONE s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 mala BEST ONE s.r.o. tržby 491,5 tis. €.

Je firma BEST ONE s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 BEST ONE s.r.o. dosiahla zisk 5,4 tis. €.

Je BEST ONE s.r.o. platiteľom DPH?

BEST ONE s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BEST ONE s.r.o. sídli?

BEST ONE s.r.o. má sídlo na adrese Novobanská 4, Bratislava 5, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026