DYNABRADE SLOVAKIA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35922681
DIČ: 2021964725
IČ DPH: SK2021964725
Seberíniho 1, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Seberíniho 1, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.52
Dátum vzniku: 23. 2. 2005
Základné imanie: 500,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 12. 4. 2005
Spisová značka: Sro/35038/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bernard Abraham od 28. 6. 2005
    konateľ
  • Dynabrade Europe Sarl od 20. 4. 2022
    spoločník
  • Mgr. Erich Novak od 28. 5. 2026
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DYNABRADE SLOVAKIA, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 369 % na 134,6 tis. € a tržby jej klesli o 14 % na 439,1 tis. €.

439,1 tis. €
Tržby
134,6 tis. €
Zisk
957,5 tis. €
Celkové výnosy
643,1 tis. €
Aktíva
390,9 tis. €
Vlastné imanie
39 %
Celková zadlženosť
31,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 256,9 tis., 2022 298,8 tis., 2023 28,6 tis., 2024 28,7 tis., 2025 134,6 tis.2021256,9 tis.2022298,8 tis.202328,6 tis.202428,7 tis.2025134,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 396,2 tis., 2022 378,6 tis., 2023 523,8 tis., 2024 509,3 tis., 2025 439,1 tis.2021396,2 tis.2022378,6 tis.2023523,8 tis.2024509,3 tis.2025439,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 439,1 tis. € 134,6 tis. €
2024 509,3 tis. € 28,7 tis. €
2023 523,8 tis. € 28,6 tis. €
2022 378,6 tis. € 298,8 tis. €
2021 396,2 tis. € 256,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok97,7 tis. €
  • Zásoby171,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky20,6 tis. €
  • Finančné účty349,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,5 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie390,9 tis. €
  • Záväzky252,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DYNABRADE SLOVAKIA, s.r.o. v konkurze?

DYNABRADE SLOVAKIA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DYNABRADE SLOVAKIA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DYNABRADE SLOVAKIA, s.r.o. tržby 439,1 tis. €.

Je firma DYNABRADE SLOVAKIA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DYNABRADE SLOVAKIA, s.r.o. dosiahla zisk 134,6 tis. €.

Je DYNABRADE SLOVAKIA, s.r.o. platiteľom DPH?

DYNABRADE SLOVAKIA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DYNABRADE SLOVAKIA, s.r.o. sídli?

DYNABRADE SLOVAKIA, s.r.o. má sídlo na adrese Seberíniho 1, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026