Estate 01, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35916940
DIČ: 2021945398
IČ DPH: SK2021945398
Bajkalská 22, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bajkalská 22, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.79
Dátum vzniku: 15. 1. 2005
Základné imanie: 199,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2005
Spisová značka: Sro/34558/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Patrícia Sáriová od 3. 3. 2008
    konateľ
  • Ing. Daniel Guspan od 22. 5. 2013
    spoločník
  • Mgr. Jana Guspanová od 22. 5. 2013
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Estate 01, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 4,5 tis. € a tržby jej narástli o 30 % na 25,2 tis. €.

25,2 tis. €
Tržby
4,5 tis. €
Zisk
25,2 tis. €
Celkové výnosy
429,2 tis. €
Aktíva
254,9 tis. €
Vlastné imanie
41 %
Celková zadlženosť
55,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,6 tis., 2022 193,6 tis., 2023 1,6 tis., 2024 −553, 2025 4,5 tis.20212,6 tis.2022193,6 tis.20231,6 tis.2024−55320254,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 22,4 tis., 2022 18,7 tis., 2023 22,4 tis., 2024 19,4 tis., 2025 25,2 tis.202122,4 tis.202218,7 tis.202322,4 tis.202419,4 tis.202525,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 25,2 tis. € 4,5 tis. €
2024 19,4 tis. € -553 €
2023 22,4 tis. € 1,6 tis. €
2022 18,7 tis. € 193,6 tis. €
2021 22,4 tis. € 2,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok298,0 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok4,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky117,6 tis. €
  • Finančné účty9,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie199,2 tis. €
  • Fondy zo zisku1,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov52,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky174,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Estate 01, s.r.o. v konkurze?

Estate 01, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Estate 01, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Estate 01, s.r.o. tržby 25,2 tis. €.

Je firma Estate 01, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Estate 01, s.r.o. dosiahla zisk 4,5 tis. €.

Je Estate 01, s.r.o. platiteľom DPH?

Estate 01, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Estate 01, s.r.o. sídli?

Estate 01, s.r.o. má sídlo na adrese Bajkalská 22, Bratislava, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026