L-STAV1, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35916052
DIČ: 2021937841
IČ DPH: SK2021937841
Belinského 2, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Belinského 2, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 11. 1. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 9. 7. 2008
Spisová značka: Sro/34464/B
Predmet podnikania (výber): sprostredkovanie obchodu a služieb; uskutočnňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien; vodoinštalatérstvo …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ivan Lang od 6. 1. 2005
    konateľ
  • Peter Lang od 12. 4. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť L-STAV1, s.r.o. v roku 2025 zvýšila stratu o 349 % na 3,0 tis. € a tržby jej klesli o 33 % na 88,9 tis. €.

88,9 tis. €
Tržby
3,0 tis. €
Strata
61,0 tis. €
Aktíva
28,1 tis. €
Vlastné imanie
54 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2015 13,2 tis., 2022 11,5 tis., 2023 9,1 tis., 2024 −672, 2025 −3,0 tis.201513,2 tis.202211,5 tis.20239,1 tis.2024−6722025−3,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2015 1,3 tis., 2022 63,5 tis., 2023 166,0 tis., 2024 131,8 tis., 2025 88,9 tis.20151,3 tis.202263,5 tis.2023166,0 tis.2024131,8 tis.202588,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 88,9 tis. € -3,0 tis. €
2024 131,8 tis. € -672 €
2023 166,0 tis. € 9,1 tis. €
2022 63,5 tis. € 11,5 tis. €
2015 1,3 tis. € 13,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie28,1 tis. €
  • Záväzky32,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma L-STAV1, s.r.o. v konkurze?

L-STAV1, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma L-STAV1, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala L-STAV1, s.r.o. tržby 88,9 tis. €.

Je firma L-STAV1, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 L-STAV1, s.r.o. vykázala stratu 3,0 tis. €.

Je L-STAV1, s.r.o. platiteľom DPH?

L-STAV1, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma L-STAV1, s.r.o. sídli?

L-STAV1, s.r.o. má sídlo na adrese Belinského 2, Bratislava, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026