APARTIM EU, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35915846
DIČ: 2021939084
IČ DPH: SK2021939084
Šípová 2/A, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šípová 2/A, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 8. 1. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 18. 4. 2014
Spisová značka: Sro/34441/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ingrid Hercegová od 20. 1. 2014
    konateľ
  • Juraj Herceg od 8. 1. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť APARTIM EU, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 89 % na 6,5 tis. € a tržby jej klesli o 54 % na 310,5 tis. €.

310,5 tis. €
Tržby
6,5 tis. €
Zisk
310,5 tis. €
Celkové výnosy
413,6 tis. €
Aktíva
289,0 tis. €
Vlastné imanie
30 %
Celková zadlženosť
5,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 19,1 tis., 2022 −19,0 tis., 2023 19,8 tis., 2024 58,3 tis., 2025 6,5 tis.202119,1 tis.2022−19,0 tis.202319,8 tis.202458,3 tis.20256,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 723,2 tis., 2022 571,7 tis., 2023 539,6 tis., 2024 672,8 tis., 2025 310,5 tis.2021723,2 tis.2022571,7 tis.2023539,6 tis.2024672,8 tis.2025310,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 310,5 tis. € 6,5 tis. €
2024 672,8 tis. € 58,3 tis. €
2023 539,6 tis. € 19,8 tis. €
2022 571,7 tis. € -19,0 tis. €
2021 723,2 tis. € 19,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok26,5 tis. €
  • Zásoby137,3 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky136,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,3 tis. €
  • Finančné účty112,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov275,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky114,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,1 tis. €
  • Bankové úvery9,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma APARTIM EU, s. r. o. v konkurze?

APARTIM EU, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma APARTIM EU, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala APARTIM EU, s. r. o. tržby 310,5 tis. €.

Je firma APARTIM EU, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 APARTIM EU, s. r. o. dosiahla zisk 6,5 tis. €.

Je APARTIM EU, s. r. o. platiteľom DPH?

APARTIM EU, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma APARTIM EU, s. r. o. sídli?

APARTIM EU, s. r. o. má sídlo na adrese Šípová 2/A, Bratislava, 821 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026