Poliklinika Tehelná, a.s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35914416
DIČ: 2021980279
IČ DPH: SK2021980279
Tehelná 26, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Tehelná 26, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 1. 1. 2005
Základné imanie: 2,1 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 4. 2013
Spisová značka: Sa/3494/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MH Manažment, a. s. od 1. 10. 2022
    spoločník
  • JUDr. Zoltán Sťahula od 4. 7. 2018
    člen predstavenstva
  • MUDr. Jozef Sabol od 4. 7. 2018
    člen predstavenstva
  • Mgr. Jarmila Tesková od 23. 11. 2020
    člen predstavenstva
  • MUDr. Samuel Janec, MPH od 9. 8. 2012
    člen dozornej rady
  • MUDr. Stanislav Gerbel, MPH. od 18. 12. 2013
    člen dozornej rady
  • Mgr. Beáta Šimorová od 23. 11. 2020
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Poliklinika Tehelná, a.s. v roku 2025 znížila zisk o 13 % na 237,3 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 1,3 mil. €.

1,3 mil. €
Tržby
237,3 tis. €
Zisk
1,3 mil. €
Celkové výnosy
2,8 mil. €
Aktíva
2,6 mil. €
Vlastné imanie
6 %
Celková zadlženosť
54,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 532, 2022 115, 2023 86,3 tis., 2024 272,1 tis., 2025 237,3 tis.20215322022115202386,3 tis.2024272,1 tis.2025237,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 827,0 tis., 2022 923,8 tis., 2023 1,1 mil., 2024 1,3 mil., 2025 1,3 mil.2021827,0 tis.2022923,8 tis.20231,1 mil.20241,3 mil.20251,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,3 mil. € 237,3 tis. €
2024 1,3 mil. € 272,1 tis. €
2023 1,1 mil. € 86,3 tis. €
2022 923,8 tis. € 115 €
2021 827,0 tis. € 532 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok946,9 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky1,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky50,0 tis. €
  • Finančné účty1,8 mil. €
  • Časové rozlíšenie8,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie2,1 mil. €
  • Fondy zo zisku99,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov148,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie237,3 tis. €
  • Rezervy6,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky16,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky129,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Poliklinika Tehelná, a.s. v konkurze?

Poliklinika Tehelná, a.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Poliklinika Tehelná, a.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Poliklinika Tehelná, a.s. tržby 1,3 mil. €.

Je firma Poliklinika Tehelná, a.s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Poliklinika Tehelná, a.s. dosiahla zisk 237,3 tis. €.

Je Poliklinika Tehelná, a.s. platiteľom DPH?

Poliklinika Tehelná, a.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Poliklinika Tehelná, a.s. sídli?

Poliklinika Tehelná, a.s. má sídlo na adrese Tehelná 26, Bratislava, 831 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026