PEDA SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35910950
DIČ: 2021913421
IČ DPH: SK2021913421
Golianovo 257, Golianovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Golianovo 257, Golianovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 14. 12. 2004
Základné imanie: 66,4 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 1. 2021
Spisová značka: Sro/15498/N
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľných živností; - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľných živností; - sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Darnadi od 22. 12. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PEDA SK s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 33 % na 5,6 tis. € a tržby jej klesli o 19 % na 201,3 tis. €.

201,3 tis. €
Tržby
5,6 tis. €
Zisk
284,9 tis. €
Celkové výnosy
158,5 tis. €
Aktíva
80,7 tis. €
Vlastné imanie
49 %
Celková zadlženosť
−5,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,1 tis., 2022 162, 2023 532, 2024 4,2 tis., 2025 5,6 tis.20211,1 tis.2022162202353220244,2 tis.20255,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 232,3 tis., 2022 277,8 tis., 2023 257,8 tis., 2024 248,3 tis., 2025 201,3 tis.2021232,3 tis.2022277,8 tis.2023257,8 tis.2024248,3 tis.2025201,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 201,3 tis. € 5,6 tis. €
2024 248,3 tis. € 4,2 tis. €
2023 257,8 tis. € 532 €
2022 277,8 tis. € 162 €
2021 232,3 tis. € 1,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok6,1 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok103,0 tis. €
  • Zásoby45,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,7 tis. €
  • Finančné účty2,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie66,4 tis. €
  • Fondy zo zisku6,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie5,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky15,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky62,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PEDA SK s.r.o. v konkurze?

PEDA SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PEDA SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PEDA SK s.r.o. tržby 201,3 tis. €.

Je firma PEDA SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PEDA SK s.r.o. dosiahla zisk 5,6 tis. €.

Je PEDA SK s.r.o. platiteľom DPH?

PEDA SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PEDA SK s.r.o. sídli?

PEDA SK s.r.o. má sídlo na adrese Golianovo 257, Golianovo, 951 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026