SUPREMA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35910917
DIČ: 2021925279
Kechnec 124, Kechnec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kechnec 124, Kechnec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 1. 1. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/15714/V
Predmet podnikania (výber): sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Michaela Bruothová, PhD. od 1. 1. 2005
    konateľspoločník
  • MUDr. Mária Hudáková od 1. 1. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SUPREMA, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 139 % na 22,0 tis. € a tržby jej narástli o 19 % na 77,3 tis. €.

77,3 tis. €
Tržby
22,0 tis. €
Zisk
62,0 tis. €
Aktíva
57,6 tis. €
Vlastné imanie
7 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 21, 2022 97, 2023 2,6 tis., 2024 9,2 tis., 2025 22,0 tis.20212120229720232,6 tis.20249,2 tis.202522,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 56,8 tis., 2022 57,7 tis., 2023 63,8 tis., 2024 65,2 tis., 2025 77,3 tis.202156,8 tis.202257,7 tis.202363,8 tis.202465,2 tis.202577,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 77,3 tis. € 22,0 tis. €
2024 65,2 tis. € 9,2 tis. €
2023 63,8 tis. € 2,6 tis. €
2022 57,7 tis. € 97 €
2021 56,8 tis. € 21 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie57,6 tis. €
  • Záväzky4,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SUPREMA, s.r.o. v konkurze?

SUPREMA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SUPREMA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SUPREMA, s.r.o. tržby 77,3 tis. €.

Je firma SUPREMA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SUPREMA, s.r.o. dosiahla zisk 22,0 tis. €.

Kde firma SUPREMA, s.r.o. sídli?

SUPREMA, s.r.o. má sídlo na adrese Kechnec 124, Kechnec, 044 58.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026