GYNESA, spol. s r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35909552
DIČ: 2021907822
Doležalova 3424/15C, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Doležalova 3424/15C, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 3. 12. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/33998/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); prednášková činnosť v rozsahu voľnej živnosti; prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia: ambulancia v odbore gynekológia a pôrodníctvo

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Valéria Sadáková od 6. 8. 2014
    konateľspoločník
  • Samuel Sadák od 8. 9. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GYNESA, spol. s r. o. v roku 2025 znížila zisk o 12 % na 79,6 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 210,6 tis. €.

210,6 tis. €
Tržby
79,6 tis. €
Zisk
100,9 tis. €
Aktíva
86,9 tis. €
Vlastné imanie
14 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 65,8 tis., 2022 54,5 tis., 2023 77,0 tis., 2024 89,9 tis., 2025 79,6 tis.202165,8 tis.202254,5 tis.202377,0 tis.202489,9 tis.202579,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 166,3 tis., 2022 173,1 tis., 2023 199,4 tis., 2024 208,8 tis., 2025 210,6 tis.2021166,3 tis.2022173,1 tis.2023199,4 tis.2024208,8 tis.2025210,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 210,6 tis. € 79,6 tis. €
2024 208,8 tis. € 89,9 tis. €
2023 199,4 tis. € 77,0 tis. €
2022 173,1 tis. € 54,5 tis. €
2021 166,3 tis. € 65,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie86,9 tis. €
  • Záväzky14,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GYNESA, spol. s r. o. v konkurze?

GYNESA, spol. s r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GYNESA, spol. s r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GYNESA, spol. s r. o. tržby 210,6 tis. €.

Je firma GYNESA, spol. s r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GYNESA, spol. s r. o. dosiahla zisk 79,6 tis. €.

Kde firma GYNESA, spol. s r. o. sídli?

GYNESA, spol. s r. o. má sídlo na adrese Doležalova 3424/15C, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026