Arthur media, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35904941
DIČ: 2021951613
IČ DPH: SK2021951613
Lovinského 22, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lovinského 22, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti 74.90
Dátum vzniku: 23. 10. 2004
Základné imanie: 16,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 3. 10. 2005
Spisová značka: Sro/33582/B
Predmet podnikania (výber): - reklamná a propagačná činnosť; - poradenstvo v oblasti vzťahov medzi verejnosťou, oznamovacími prostriedkami a podnikateľskými subjektmi v rozsahu v…; - prieskum trhu a jeho vyhodnocovanie …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Andrea Krajniaková od 26. 2. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Arthur media, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 41 % na 21,0 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 174,1 tis. €.

174,1 tis. €
Tržby
21,0 tis. €
Zisk
72,3 tis. €
Aktíva
39,3 tis. €
Vlastné imanie
46 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,8 tis., 2022 400, 2023 5,3 tis., 2024 14,9 tis., 2025 21,0 tis.20216,8 tis.202240020235,3 tis.202414,9 tis.202521,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 233,7 tis., 2022 189,4 tis., 2023 153,7 tis., 2024 167,3 tis., 2025 174,1 tis.2021233,7 tis.2022189,4 tis.2023153,7 tis.2024167,3 tis.2025174,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 174,1 tis. € 21,0 tis. €
2024 167,3 tis. € 14,9 tis. €
2023 153,7 tis. € 5,3 tis. €
2022 189,4 tis. € 400 €
2021 233,7 tis. € 6,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie39,3 tis. €
  • Záväzky33,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Arthur media, s.r.o. v konkurze?

Arthur media, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Arthur media, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Arthur media, s.r.o. tržby 174,1 tis. €.

Je firma Arthur media, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Arthur media, s.r.o. dosiahla zisk 21,0 tis. €.

Je Arthur media, s.r.o. platiteľom DPH?

Arthur media, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Arthur media, s.r.o. sídli?

Arthur media, s.r.o. má sídlo na adrese Lovinského 22, Bratislava, 811 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026