Dr.Max 204 s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35902311
DIČ: 2021894006
IČ DPH: SK2021894006
Moldavská cesta 8/A, Košice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Moldavská cesta 8/A, Košice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.73
Dátum vzniku: 5. 10. 2004
Základné imanie: 80,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2005
Spisová značka: Sro/32476/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ); poskytovanie lekárenskej starostlivosti vo verejnej lekárni

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jaroslav Kypr od 1. 8. 2022
    konateľ
  • Ing. Marián Jánoš, MBA od 1. 6. 2023
    konateľ
  • Dr.Max Holding SK, a.s. od 25. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Dr.Max 204 s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 98 % na 34,4 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 1,7 mil. €.

1,7 mil. €
Tržby
34,4 tis. €
Zisk
1,7 mil. €
Celkové výnosy
484,7 tis. €
Aktíva
78,5 tis. €
Vlastné imanie
84 %
Celková zadlženosť
14,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 16, 2022 15,6 tis., 2023 23,9 tis., 2024 17,4 tis., 2025 34,4 tis.202116202215,6 tis.202323,9 tis.202417,4 tis.202534,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 822,6 tis., 2023 1,5 mil., 2024 1,6 mil., 2025 1,7 mil.2021–2022822,6 tis.20231,5 mil.20241,6 mil.20251,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,7 mil. € 34,4 tis. €
2024 1,6 mil. € 17,4 tis. €
2023 1,5 mil. € 23,9 tis. €
2022 822,6 tis. € 15,6 tis. €
2021 — 16 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok36,4 tis. €
  • Zásoby112,4 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky1,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky333,3 tis. €
  • Finančné účty1,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie324 €

Pasíva

  • Základné imanie80,0 tis. €
  • Kapitálové fondy128,0 tis. €
  • Fondy zo zisku8,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-172,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie34,4 tis. €
  • Rezervy3,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky64 €
  • Krátkodobé záväzky403,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Dr.Max 204 s.r.o. v konkurze?

Dr.Max 204 s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Dr.Max 204 s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Dr.Max 204 s.r.o. tržby 1,7 mil. €.

Je firma Dr.Max 204 s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Dr.Max 204 s.r.o. dosiahla zisk 34,4 tis. €.

Je Dr.Max 204 s.r.o. platiteľom DPH?

Dr.Max 204 s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Dr.Max 204 s.r.o. sídli?

Dr.Max 204 s.r.o. má sídlo na adrese Moldavská cesta 8/A, Košice, 040 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026