FERCAM Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35901110
DIČ: 2021900804
IČ DPH: SK2021900804
Staviteľská 7, Bratislava - mestská časť Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Staviteľská 7, Bratislava - mestská časť Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 23. 9. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 11. 4. 2006
Spisová značka: Sro/33226/B
Predmet podnikania (výber): medzinárodná nákladná cestná doprava; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Manas od 1. 7. 2013
    konateľ
  • Fercam SB S.r.l. od 31. 3. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FERCAM Slovakia, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 25 % na 706,7 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 21,4 mil. €.

21,4 mil. €
Tržby
706,7 tis. €
Zisk
24,4 mil. €
Celkové výnosy
12,3 mil. €
Aktíva
873,2 tis. €
Vlastné imanie
93 %
Celková zadlženosť
32,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,9 tis., 2022 −457,2 tis., 2023 49,8 tis., 2024 563,9 tis., 2025 706,7 tis.20218,9 tis.2022−457,2 tis.202349,8 tis.2024563,9 tis.2025706,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 18,8 mil., 2022 17,4 mil., 2023 19,8 mil., 2024 22,4 mil., 2025 21,4 mil.202118,8 mil.202217,4 mil.202319,8 mil.202422,4 mil.202521,4 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 22,5 mil., 2022 19,3 mil., 2023 22,5 mil., 2024 25,9 mil., 2025 24,4 mil.202122,5 mil.202219,3 mil.202322,5 mil.202425,9 mil.202524,4 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 14,2 tis., 2022 −101,1 tis., 2023 33,3 tis., 2024 198,0 tis., 2025 263,2 tis.202114,2 tis.2022−101,1 tis.202333,3 tis.2024198,0 tis.2025263,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 21,4 mil. € 706,7 tis. €
2024 22,4 mil. € 563,9 tis. €
2023 19,8 mil. € 49,8 tis. €
2022 17,4 mil. € -457,2 tis. €
2021 18,8 mil. € 8,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok6,8 mil. €
  • Zásoby139,8 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky19,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,2 mil. €
  • Finančné účty556,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,6 mil. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy1,0 mil. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-844,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie706,7 tis. €
  • Rezervy257,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky6,7 mil. €
  • Krátkodobé záväzky4,4 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FERCAM Slovakia, s.r.o. v konkurze?

FERCAM Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FERCAM Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FERCAM Slovakia, s.r.o. tržby 21,4 mil. €.

Je firma FERCAM Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FERCAM Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 706,7 tis. €.

Je FERCAM Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

FERCAM Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FERCAM Slovakia, s.r.o. sídli?

FERCAM Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Staviteľská 7, Bratislava - mestská časť Rača, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026