TA3 CHATA, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35901012
DIČ: 2021886306
IČ DPH: SK2021886306
Limbová, Štrbské Pleso 24026, Vysoké Tatry

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Limbová, Štrbské Pleso 24026, Vysoké Tatry Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 22. 9. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/38804/P
Predmet podnikania (výber): reklamná, propagačná a inzertná činnosť v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Emma Stas od 3. 1. 2022
    konateľspoločník
  • Marcela Štefániková od 10. 4. 2019
    konateľspoločník
  • Milan Štefánik od 10. 4. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TA3 CHATA, spol. s r.o. v roku 2025 udržala zisk 9,5 tis. € a tržby jej narástli o 73 % na 41,7 tis. €.

41,7 tis. €
Tržby
9,5 tis. €
Zisk
61,7 tis. €
Aktíva
56,8 tis. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,5 tis., 2022 7,7 tis., 2023 11,5 tis., 2024 9,6 tis., 2025 9,5 tis.20216,5 tis.20227,7 tis.202311,5 tis.20249,6 tis.20259,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 9,5 tis., 2022 36,3 tis., 2023 38,0 tis., 2024 24,2 tis., 2025 41,7 tis.20219,5 tis.202236,3 tis.202338,0 tis.202424,2 tis.202541,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 41,7 tis. € 9,5 tis. €
2024 24,2 tis. € 9,6 tis. €
2023 38,0 tis. € 11,5 tis. €
2022 36,3 tis. € 7,7 tis. €
2021 9,5 tis. € 6,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie56,8 tis. €
  • Záväzky4,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TA3 CHATA, spol. s r.o. v konkurze?

TA3 CHATA, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TA3 CHATA, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TA3 CHATA, spol. s r.o. tržby 41,7 tis. €.

Je firma TA3 CHATA, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TA3 CHATA, spol. s r.o. dosiahla zisk 9,5 tis. €.

Je TA3 CHATA, spol. s r.o. platiteľom DPH?

TA3 CHATA, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TA3 CHATA, spol. s r.o. sídli?

TA3 CHATA, spol. s r.o. má sídlo na adrese Limbová, Štrbské Pleso 24026, Vysoké Tatry, 059 85.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026