CYTOPATHOS spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35897619
DIČ: 2021911144
Kutuzovova 23, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kutuzovova 23, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.99
Dátum vzniku: 20. 8. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/32876/B
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marta Herzánová od 1. 12. 2018
    konateľ
  • Pavol Gomolčák od 1. 4. 2019
    konateľ
  • Medicentrum Trnávka s.r.o. od 16. 2. 2023
    spoločník
  • Prof. MUDr. Michal Michal od 16. 2. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CYTOPATHOS spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 11 % na 442,8 tis. € a tržby jej narástli o 9 % na 11,0 mil. €.

11,0 mil. €
Tržby
442,8 tis. €
Zisk
11,1 mil. €
Celkové výnosy
4,1 mil. €
Aktíva
948,5 tis. €
Vlastné imanie
77 %
Celková zadlženosť
53,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 30,3 tis., 2022 253,4 tis., 2023 669,7 tis., 2024 498,4 tis., 2025 442,8 tis.202130,3 tis.2022253,4 tis.2023669,7 tis.2024498,4 tis.2025442,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 13,4 mil., 2022 11,9 mil., 2023 9,6 mil., 2024 10,1 mil., 2025 11,0 mil.202113,4 mil.202211,9 mil.20239,6 mil.202410,1 mil.202511,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 11,0 mil. € 442,8 tis. €
2024 10,1 mil. € 498,4 tis. €
2023 9,6 mil. € 669,7 tis. €
2022 11,9 mil. € 253,4 tis. €
2021 13,4 mil. € 30,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok17,3 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok811,7 tis. €
  • Zásoby285,8 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky35,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky503,5 tis. €
  • Finančné účty1,9 mil. €
  • Časové rozlíšenie526,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov498,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie442,8 tis. €
  • Rezervy120,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky39,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,6 mil. €
  • Časové rozlíšenie376,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CYTOPATHOS spol. s r.o. v konkurze?

CYTOPATHOS spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CYTOPATHOS spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CYTOPATHOS spol. s r.o. tržby 11,0 mil. €.

Je firma CYTOPATHOS spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CYTOPATHOS spol. s r.o. dosiahla zisk 442,8 tis. €.

Kde firma CYTOPATHOS spol. s r.o. sídli?

CYTOPATHOS spol. s r.o. má sídlo na adrese Kutuzovova 23, Bratislava, 831 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026