RAFTOvanie, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35897392
DIČ: 2021874294
IČ DPH: SK2021874294
Hraničiarska 120/68, Bratislava - Čunovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hraničiarska 120/68, Bratislava - Čunovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 18. 8. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2007
Spisová značka: Sro/32854/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Sukaný od 27. 3. 2007
    konateľspoločník
  • Rastislav Sukaný od 27. 3. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RAFTOvanie, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 63 % na 6,3 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 242,8 tis. €.

242,8 tis. €
Tržby
6,3 tis. €
Zisk
242,8 tis. €
Celkové výnosy
150,4 tis. €
Aktíva
52,8 tis. €
Vlastné imanie
65 %
Celková zadlženosť
26,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,9 tis., 2022 2,5 tis., 2023 2,0 tis., 2024 3,9 tis., 2025 6,3 tis.20211,9 tis.20222,5 tis.20232,0 tis.20243,9 tis.20256,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 123,2 tis., 2022 166,8 tis., 2023 176,7 tis., 2024 256,1 tis., 2025 242,8 tis.2021123,2 tis.2022166,8 tis.2023176,7 tis.2024256,1 tis.2025242,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 242,8 tis. € 6,3 tis. €
2024 256,1 tis. € 3,9 tis. €
2023 176,7 tis. € 2,0 tis. €
2022 166,8 tis. € 2,5 tis. €
2021 123,2 tis. € 1,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok34,7 tis. €
  • Zásoby4,5 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky24,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky69,9 tis. €
  • Finančné účty17,1 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie52,8 tis. €
  • Záväzky97,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RAFTOvanie, s.r.o. v konkurze?

RAFTOvanie, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RAFTOvanie, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RAFTOvanie, s.r.o. tržby 242,8 tis. €.

Je firma RAFTOvanie, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RAFTOvanie, s.r.o. dosiahla zisk 6,3 tis. €.

Je RAFTOvanie, s.r.o. platiteľom DPH?

RAFTOvanie, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RAFTOvanie, s.r.o. sídli?

RAFTOvanie, s.r.o. má sídlo na adrese Hraničiarska 120/68, Bratislava - Čunovo, 851 10.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026