ANDALEX II, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35893605
DIČ: 2021868442
IČ DPH: SK2021868442
Tehelná 42, Dunajská Lužná

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tehelná 42, Dunajská Lužná Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 21. 7. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 6. 9. 2004
Spisová značka: Sro/32484/B
Predmet podnikania (výber): inžinierska činnosť - obstarávateľská činnosť v stavebníctve; maloobchod ( kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ); veľkoobchod ( kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živností ) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mária Uhrinová od 11. 10. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ANDALEX II, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 85 % na 409,1 tis. € a tržby jej klesli o 100 % na 1,3 tis. €.

1,3 tis. €
Tržby
409,1 tis. €
Zisk
769,3 tis. €
Celkové výnosy
1,1 mil. €
Aktíva
639,7 tis. €
Vlastné imanie
41 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 1,2 tis., 2021 4,5 tis., 2022 5,3 tis., 2024 221,6 tis., 2025 409,1 tis.20201,2 tis.20214,5 tis.20225,3 tis.2024221,6 tis.2025409,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 25,2 tis., 2021 63,6 tis., 2022 259,3 tis., 2024 498,6 tis., 2025 1,3 tis.202025,2 tis.202163,6 tis.2022259,3 tis.2024498,6 tis.20251,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,3 tis. € 409,1 tis. €
2024 498,6 tis. € 221,6 tis. €
2022 259,3 tis. € 5,3 tis. €
2021 63,6 tis. € 4,5 tis. €
2020 25,2 tis. € 1,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok754,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky302,0 tis. €
  • Finančné účty22,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov223,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie409,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky62,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky377,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ANDALEX II, s.r.o. v konkurze?

ANDALEX II, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ANDALEX II, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ANDALEX II, s.r.o. tržby 1,3 tis. €.

Je firma ANDALEX II, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ANDALEX II, s.r.o. dosiahla zisk 409,1 tis. €.

Je ANDALEX II, s.r.o. platiteľom DPH?

ANDALEX II, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ANDALEX II, s.r.o. sídli?

ANDALEX II, s.r.o. má sídlo na adrese Tehelná 42, Dunajská Lužná, 900 42.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026