CLEAN TONERY, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35891866
DIČ: 2021851084
IČ DPH: SK2021851084
Za Hradbami 27, Pezinok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Za Hradbami 27, Pezinok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.41
Dátum vzniku: 2. 7. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2004
Spisová značka: Sro/32313/B
Predmet podnikania (výber): nákup a predaj kancelárskej a výpočtovej techniky, príslušenstva spotrebného tovaru a kancelárskych potrieb, v rozsah…; kúpa rozličného tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja a predaj v rozsahu voľnej živnosti (maloobchod a veľkoobchod); prenájom kancelárskej techniky, priemyselného a spotrebného tovaru …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Branislav Strašifták od 2. 7. 2004
    konateľ
  • SEBS s. r. o. od 5. 7. 2023
    spoločník
  • Daniela Strašiftáková od 16. 7. 2013
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CLEAN TONERY, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 9 % na 796,9 tis. € a tržby jej klesli o 13 % na 6,8 mil. €.

6,8 mil. €
Tržby
796,9 tis. €
Zisk
6,8 mil. €
Celkové výnosy
2,8 mil. €
Aktíva
2,5 mil. €
Vlastné imanie
11 %
Celková zadlženosť
20,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,7 tis., 2022 2,1 tis., 2023 651,0 tis., 2024 875,2 tis., 2025 796,9 tis.20211,7 tis.20222,1 tis.2023651,0 tis.2024875,2 tis.2025796,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 5,5 mil., 2022 6,0 mil., 2023 6,4 mil., 2024 7,9 mil., 2025 6,8 mil.20215,5 mil.20226,0 mil.20236,4 mil.20247,9 mil.20256,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 6,8 mil. € 796,9 tis. €
2024 7,9 mil. € 875,2 tis. €
2023 6,4 mil. € 651,0 tis. €
2022 6,0 mil. € 2,1 tis. €
2021 5,5 mil. € 1,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok16,3 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok237,1 tis. €
  • Zásoby155,6 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky410 €
  • Krátkodobé pohľadávky429,9 tis. €
  • Finančné účty2,0 mil. €
  • Časové rozlíšenie6,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,7 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie796,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky12,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky293,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CLEAN TONERY, s.r.o. v konkurze?

CLEAN TONERY, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CLEAN TONERY, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CLEAN TONERY, s.r.o. tržby 6,8 mil. €.

Je firma CLEAN TONERY, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CLEAN TONERY, s.r.o. dosiahla zisk 796,9 tis. €.

Je CLEAN TONERY, s.r.o. platiteľom DPH?

CLEAN TONERY, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CLEAN TONERY, s.r.o. sídli?

CLEAN TONERY, s.r.o. má sídlo na adrese Za Hradbami 27, Pezinok, 902 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026