Daisy plus, s.r.o.

IČO 35890975 · DIČ SK2021854032

Aktívna spoločnosť
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Pavla Mudroňa 7436/9, Trnava
Odvetvie (NACE)
Pronájem a leasing · 77.39
Dátum vzniku
2004-06-25
Tržby 2025
508,3 tis. €
Výsledok hospodárenia 2025
53,3 tis. €
Základné imanie
6,6 tis. €
DPH
Platiteľ DPH
Spisová značka
Sro/25146/T

Hlavný predmet podnikania
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),

Hospodárske výsledky

RokTržbyVýsledok hospodárenia
2025 508,3 tis. € 53,3 tis. €
2024 3,0 mil. € 301,2 tis. €
2023 1,2 mil. € 147,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

C

Hodnotenie dôveryhodnosti k dispozícii

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, naprieč 5 krajinami.

Zobraziť celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma Daisy plus, s.r.o. v konkurze?

Daisy plus, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Daisy plus, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Daisy plus, s.r.o. tržby 508,3 tis. €.

Je Daisy plus, s.r.o. platiteľom DPH?

Daisy plus, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Daisy plus, s.r.o. sídli?

Daisy plus, s.r.o. má sídlo na adrese Pavla Mudroňa 7436/9, Trnava, 91701.