ATELIER 3M, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35890762
DIČ: 2021840579
IČ DPH: SK2021840579
Zadunajská cesta 8, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zadunajská cesta 8, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti 74.90
Dátum vzniku: 24. 6. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2004
Spisová značka: Sro/32194/B
Predmet podnikania (výber): činnosť autorizovaného architekta; vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb; sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. arch. Marián Pokrivčák od 24. 6. 2004
    konateľspoločník
  • Ing. arch. Monika Štekláčová od 24. 6. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ATELIER 3M, s.r.o. v roku 2025 udržala zisk 307,7 tis. € a tržby jej narástli o 14 % na 1,5 mil. €.

1,5 mil. €
Tržby
307,7 tis. €
Zisk
1,5 mil. €
Celkové výnosy
987,4 tis. €
Aktíva
622,8 tis. €
Vlastné imanie
37 %
Celková zadlženosť
31,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 69,8 tis., 2022 43,8 tis., 2023 385,9 tis., 2024 307,8 tis., 2025 307,7 tis.202169,8 tis.202243,8 tis.2023385,9 tis.2024307,8 tis.2025307,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 956,7 tis., 2022 1,4 mil., 2023 1,1 mil., 2024 1,4 mil., 2025 1,5 mil.2021956,7 tis.20221,4 mil.20231,1 mil.20241,4 mil.20251,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,5 mil. € 307,7 tis. €
2024 1,4 mil. € 307,8 tis. €
2023 1,1 mil. € 385,9 tis. €
2022 1,4 mil. € 43,8 tis. €
2021 956,7 tis. € 69,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok178,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky50,9 tis. €
  • Finančné účty753,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov307,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie307,7 tis. €
  • Rezervy2,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky360,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ATELIER 3M, s.r.o. v konkurze?

ATELIER 3M, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ATELIER 3M, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ATELIER 3M, s.r.o. tržby 1,5 mil. €.

Je firma ATELIER 3M, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ATELIER 3M, s.r.o. dosiahla zisk 307,7 tis. €.

Je ATELIER 3M, s.r.o. platiteľom DPH?

ATELIER 3M, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ATELIER 3M, s.r.o. sídli?

ATELIER 3M, s.r.o. má sídlo na adrese Zadunajská cesta 8, Bratislava, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026