Compass Europe s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35890495
DIČ: 2021853504
IČ DPH: SK2021853504
Poľná 4, Senec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Poľná 4, Senec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba výrobkov z gumy a plastu 22.24
Dátum vzniku: 22. 6. 2004
Základné imanie: 700,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2004
Spisová značka: Sro/32168/B
Predmet podnikania (výber): výroba, montáž a opravy - bazény, vane, whirpooly, plastové výrobky na báze polyesteru v rozsahu voľných živností; veľkoobchod a maloobchod - v rozsahu voľných živností; vývoj, inovácia, projekčná a koštrukčná činnosť technologických procesov v rámci vyrábaných výrobkov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Franz Reps od 23. 2. 2022
    konateľ
  • Ing. Tibor Mészáros od 27. 11. 2017
    konateľ
  • COMPASS POOLS DEUTSCHLAND GMBH od 23. 2. 2022
    spoločník
  • TEEM holding, s.r.o. od 5. 3. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Compass Europe s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 72 % na 1,1 mil. € a tržby jej narástli o 15 % na 13,0 mil. €.

13,0 mil. €
Tržby
1,1 mil. €
Zisk
13,3 mil. €
Celkové výnosy
11,1 mil. €
Aktíva
7,1 mil. €
Vlastné imanie
36 %
Celková zadlženosť
35,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,0 mil., 2022 892,5 tis., 2023 160,5 tis., 2024 643,7 tis., 2025 1,1 mil.20212,0 mil.2022892,5 tis.2023160,5 tis.2024643,7 tis.20251,1 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 19,3 mil., 2022 18,1 mil., 2023 11,3 mil., 2024 11,3 mil., 2025 13,0 mil.202119,3 mil.202218,1 mil.202311,3 mil.202411,3 mil.202513,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 13,0 mil. € 1,1 mil. €
2024 11,3 mil. € 643,7 tis. €
2023 11,3 mil. € 160,5 tis. €
2022 18,1 mil. € 892,5 tis. €
2021 19,3 mil. € 2,0 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok31,2 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok5,1 mil. €
  • Zásoby3,4 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky235,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,1 mil. €
  • Finančné účty1,1 mil. €
  • Časové rozlíšenie80,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie700,0 tis. €
  • Kapitálové fondy243,4 tis. €
  • Fondy zo zisku70,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov4,9 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,1 mil. €
  • Rezervy621,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky23,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,4 mil. €
  • Bankové úvery508,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie457,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Compass Europe s. r. o. v konkurze?

Compass Europe s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Compass Europe s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Compass Europe s. r. o. tržby 13,0 mil. €.

Je firma Compass Europe s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Compass Europe s. r. o. dosiahla zisk 1,1 mil. €.

Je Compass Europe s. r. o. platiteľom DPH?

Compass Europe s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Compass Europe s. r. o. sídli?

Compass Europe s. r. o. má sídlo na adrese Poľná 4, Senec, 903 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026