Val.Com.Slovakia, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35889462
DIČ: 2021837884
IČ DPH: SK2021837884
Hrachová 12, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hrachová 12, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.30
Dátum vzniku: 10. 6. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2005
Spisová značka: Sro/32073/B
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti (maloobchod); - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti (veľkoobchod); - čistiace a upratovacie služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Roman Valovič od 10. 6. 2004
    konateľspoločník
  • PaedDr. Jozef Valovič od 31. 3. 2015
    konateľspoločník
  • Ing. Alexandra Valovičová od 5. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Val.Com.Slovakia, spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 35 % na 94,9 tis. € a tržby jej narástli o 12 % na 1,5 mil. €.

1,5 mil. €
Tržby
94,9 tis. €
Zisk
1,8 mil. €
Celkové výnosy
1,9 mil. €
Aktíva
911,0 tis. €
Vlastné imanie
52 %
Celková zadlženosť
32,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 680, 2022 3,6 tis., 2023 333,5 tis., 2024 146,8 tis., 2025 94,9 tis.202168020223,6 tis.2023333,5 tis.2024146,8 tis.202594,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 268,6 tis., 2022 964,1 tis., 2023 1,3 mil., 2024 1,3 mil., 2025 1,5 mil.2021268,6 tis.2022964,1 tis.20231,3 mil.20241,3 mil.20251,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,5 mil. € 94,9 tis. €
2024 1,3 mil. € 146,8 tis. €
2023 1,3 mil. € 333,5 tis. €
2022 964,1 tis. € 3,6 tis. €
2021 268,6 tis. € 680 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok976,0 tis. €
  • Zásoby12,6 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky403,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky309,8 tis. €
  • Finančné účty187,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy11,9 tis. €
  • Fondy zo zisku332 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov797,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie94,9 tis. €
  • Rezervy205 €
  • Dlhodobé záväzky121,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky142,7 tis. €
  • Bankové úvery716,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Val.Com.Slovakia, spol. s r.o. v konkurze?

Val.Com.Slovakia, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Val.Com.Slovakia, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Val.Com.Slovakia, spol. s r.o. tržby 1,5 mil. €.

Je firma Val.Com.Slovakia, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Val.Com.Slovakia, spol. s r.o. dosiahla zisk 94,9 tis. €.

Je Val.Com.Slovakia, spol. s r.o. platiteľom DPH?

Val.Com.Slovakia, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Val.Com.Slovakia, spol. s r.o. sídli?

Val.Com.Slovakia, spol. s r.o. má sídlo na adrese Hrachová 12, Bratislava, 821 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026