Y END, spol. s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35884924
DIČ: 2021836223
IČ DPH: SK2021836223
Hrubý Šúr 4, Hrubý Šúr

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hrubý Šúr 4, Hrubý Šúr Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 10. 5. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2004
Spisová značka: Sro/31627/B
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti; - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti; - nákup a predaj pohonných hmôt a mazív …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Balczárek od 10. 5. 2004
    konateľspoločník
  • Oto Karkesz od 2. 11. 2018
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Y END, spol. s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 3,7 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 642,4 tis. €.

642,4 tis. €
Tržby
3,7 tis. €
Strata
660,6 tis. €
Celkové výnosy
392,7 tis. €
Aktíva
120,4 tis. €
Vlastné imanie
69 %
Celková zadlženosť
43,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 31,6 tis., 2022 32,9 tis., 2023 22,9 tis., 2024 25,6 tis., 2025 −3,7 tis.202131,6 tis.202232,9 tis.202322,9 tis.202425,6 tis.2025−3,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 584,5 tis., 2022 590,7 tis., 2023 651,9 tis., 2024 669,5 tis., 2025 642,4 tis.2021584,5 tis.2022590,7 tis.2023651,9 tis.2024669,5 tis.2025642,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 642,4 tis. € -3,7 tis. €
2024 669,5 tis. € 25,6 tis. €
2023 651,9 tis. € 22,9 tis. €
2022 590,7 tis. € 32,9 tis. €
2021 584,5 tis. € 31,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok236,2 tis. €
  • Zásoby4,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky120,8 tis. €
  • Finančné účty30,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy332 €
  • Fondy zo zisku1,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov115,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-3,7 tis. €
  • Rezervy4,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky135,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky132,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Y END, spol. s.r.o. v konkurze?

Y END, spol. s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Y END, spol. s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Y END, spol. s.r.o. tržby 642,4 tis. €.

Je firma Y END, spol. s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Y END, spol. s.r.o. vykázala stratu 3,7 tis. €.

Je Y END, spol. s.r.o. platiteľom DPH?

Y END, spol. s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Y END, spol. s.r.o. sídli?

Y END, spol. s.r.o. má sídlo na adrese Hrubý Šúr 4, Hrubý Šúr, 903 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026