ONE LIGHT SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35884312
DIČ: 2021823573
IČ DPH: SK2021823573
Bebravská 6, Bratislava - mestská časť Vrakuňa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bebravská 6, Bratislava - mestská časť Vrakuňa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.59
Dátum vzniku: 30. 4. 2004
Základné imanie: 30,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2004
Spisová značka: Sro/31569/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti (maloobchod); kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Hrajnoha od 22. 7. 2024
    konateľspoločník
  • Peter Dubovský od 10. 6. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ONE LIGHT SK s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 44 % na 21,3 tis. € a tržby jej narástli o 260 % na 408,4 tis. €.

408,4 tis. €
Tržby
21,3 tis. €
Zisk
408,4 tis. €
Celkové výnosy
240,6 tis. €
Aktíva
60,3 tis. €
Vlastné imanie
75 %
Celková zadlženosť
8,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −22,0 tis., 2022 1,4 tis., 2023 13,4 tis., 2024 14,8 tis., 2025 21,3 tis.2021−22,0 tis.20221,4 tis.202313,4 tis.202414,8 tis.202521,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,4 tis., 2022 52,0 tis., 2023 101,8 tis., 2024 113,5 tis., 2025 408,4 tis.20211,4 tis.202252,0 tis.2023101,8 tis.2024113,5 tis.2025408,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 408,4 tis. € 21,3 tis. €
2024 113,5 tis. € 14,8 tis. €
2023 101,8 tis. € 13,4 tis. €
2022 52,0 tis. € 1,4 tis. €
2021 1,4 tis. € -22,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok22,4 tis. €
  • Zásoby165,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky49,7 tis. €
  • Finančné účty3,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie30,0 tis. €
  • Fondy zo zisku2,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov6,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie21,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky15,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky164,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ONE LIGHT SK s.r.o. v konkurze?

ONE LIGHT SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ONE LIGHT SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ONE LIGHT SK s.r.o. tržby 408,4 tis. €.

Je firma ONE LIGHT SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ONE LIGHT SK s.r.o. dosiahla zisk 21,3 tis. €.

Je ONE LIGHT SK s.r.o. platiteľom DPH?

ONE LIGHT SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ONE LIGHT SK s.r.o. sídli?

ONE LIGHT SK s.r.o. má sídlo na adrese Bebravská 6, Bratislava - mestská časť Vrakuňa, 821 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026