CORPORATE SOLUTIONS, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35883880
DIČ: 2021831845
IČ DPH: SK2021831845
Rožňavská 24, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rožňavská 24, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 28. 4. 2004
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2010
Spisová značka: Sro/57521/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti (veľkoobchod); obchodné poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Mária Bakmaz Hegedűšová od 24. 3. 2012
    konateľ
  • ARMA Dulovce, a.s. od 28. 2. 2009
    spoločník
  • Martina Hegedüsová od 8. 9. 2006
    člen dozornej rady
  • Mgr. Vincent Hegedüš od 25. 10. 2010
    člen dozornej rady
  • Zlata Hegedüsová od 8. 9. 2006
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CORPORATE SOLUTIONS, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 8,9 tis. € a tržby jej narástli o 19 % na 191,1 tis. €.

191,1 tis. €
Tržby
8,9 tis. €
Strata
191,1 tis. €
Celkové výnosy
513,6 tis. €
Aktíva
265,4 tis. €
Vlastné imanie
48 %
Celková zadlženosť
75,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 80,0 tis., 2022 −23,0 tis., 2023 −90,7 tis., 2024 68,6 tis., 2025 −8,9 tis.202180,0 tis.2022−23,0 tis.2023−90,7 tis.202468,6 tis.2025−8,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 195,6 tis., 2022 176,0 tis., 2023 202,1 tis., 2024 161,2 tis., 2025 191,1 tis.2021195,6 tis.2022176,0 tis.2023202,1 tis.2024161,2 tis.2025191,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 191,1 tis. € -8,9 tis. €
2024 161,2 tis. € 68,6 tis. €
2023 202,1 tis. € -90,7 tis. €
2022 176,0 tis. € -23,0 tis. €
2021 195,6 tis. € 80,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok352,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky119,2 tis. €
  • Finančné účty42,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Kapitálové fondy619,9 tis. €
  • Fondy zo zisku996 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-356,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-8,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky248,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CORPORATE SOLUTIONS, s.r.o. v konkurze?

CORPORATE SOLUTIONS, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CORPORATE SOLUTIONS, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CORPORATE SOLUTIONS, s.r.o. tržby 191,1 tis. €.

Je firma CORPORATE SOLUTIONS, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CORPORATE SOLUTIONS, s.r.o. vykázala stratu 8,9 tis. €.

Je CORPORATE SOLUTIONS, s.r.o. platiteľom DPH?

CORPORATE SOLUTIONS, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CORPORATE SOLUTIONS, s.r.o. sídli?

CORPORATE SOLUTIONS, s.r.o. má sídlo na adrese Rožňavská 24, Bratislava, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026