LAPIS Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35883804
DIČ: 2021937159
IČ DPH: SK2021937159
Michalská 19, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Michalská 19, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.77
Dátum vzniku: 27. 4. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2005
Spisová značka: Sro/31519/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru v rozsahu voľnej živnosti na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru v rozsahu voľnej živnosti na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Arben Dedaj od 1. 12. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LAPIS Slovakia, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 360 € a tržby jej narástli o 12 % na 268,0 tis. €.

268,0 tis. €
Tržby
360 €
Strata
299,4 tis. €
Celkové výnosy
182,3 tis. €
Aktíva
7,3 tis. €
Vlastné imanie
96 %
Celková zadlženosť
8,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −7,4 tis., 2022 −26,3 tis., 2023 26,1 tis., 2024 5,9 tis., 2025 −3602021−7,4 tis.2022−26,3 tis.202326,1 tis.20245,9 tis.2025−360
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 67,5 tis., 2022 134,6 tis., 2023 210,6 tis., 2024 240,3 tis., 2025 268,0 tis.202167,5 tis.2022134,6 tis.2023210,6 tis.2024240,3 tis.2025268,0 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 79,0 tis., 2022 134,6 tis., 2023 213,3 tis., 2024 249,8 tis., 2025 299,4 tis.202179,0 tis.2022134,6 tis.2023213,3 tis.2024249,8 tis.2025299,4 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 0, 2023 2,8 tis., 2024 2,5 tis., 2025 1,9 tis.202102022020232,8 tis.20242,5 tis.20251,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 268,0 tis. € -360 €
2024 240,3 tis. € 5,9 tis. €
2023 210,6 tis. € 26,1 tis. €
2022 134,6 tis. € -26,3 tis. €
2021 67,5 tis. € -7,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok15,4 tis. €
  • Zásoby156,8 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky245 €
  • Krátkodobé pohľadávky4,3 tis. €
  • Finančné účty5,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov341 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-360 €
  • Rezervy797 €
  • Dlhodobé záväzky2,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky167,3 tis. €
  • Bankové úvery4,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LAPIS Slovakia, s.r.o. v konkurze?

LAPIS Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LAPIS Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LAPIS Slovakia, s.r.o. tržby 268,0 tis. €.

Je firma LAPIS Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LAPIS Slovakia, s.r.o. vykázala stratu 360 €.

Je LAPIS Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

LAPIS Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LAPIS Slovakia, s.r.o. sídli?

LAPIS Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Michalská 19, Bratislava, 811 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026