ABAS SR Management s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35883324
DIČ: 2021826983
IČ DPH: SK2021826983
Pražská 11, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pražská 11, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Bezpečnostné a pátracie služby 80.01
Dátum vzniku: 23. 4. 2004
Základné imanie: 250,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 14. 1. 2008
Spisová značka: Sro/31468/B
Predmet podnikania (výber): - Prenájom garáží a odstavných plôch pre motorové vozidlá, ak sa popri prenájme poskytujú aj iné než základné služby …; prevádzkovanie strážnej služby v rozsahu podľa § 3 písm. a/ až h/ zákona číslo 473/2005 Z. z. o súkromnej bezpečnosti…; - Prenájom bytových a nebytových priestorov, ak sa popri prenájme poskytujú aj iné než základné služby spojené s pren… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Marcel Biznár od 1. 2. 2017
    konateľ
  • ABAS IPS Management s.r.o. od 21. 12. 2022
    spoločník
  • Vladimíra Popardowská od 3. 4. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ABAS SR Management s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 11 % na 87,8 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 2,1 mil. €.

2,1 mil. €
Tržby
87,8 tis. €
Zisk
2,2 mil. €
Celkové výnosy
932,5 tis. €
Aktíva
635,5 tis. €
Vlastné imanie
32 %
Celková zadlženosť
54,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 81,1 tis., 2022 64,3 tis., 2023 87,2 tis., 2024 78,8 tis., 2025 87,8 tis.202181,1 tis.202264,3 tis.202387,2 tis.202478,8 tis.202587,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,0 mil., 2022 2,1 mil., 2023 2,4 mil., 2024 2,2 mil., 2025 2,1 mil.20212,0 mil.20222,1 mil.20232,4 mil.20242,2 mil.20252,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,1 mil. € 87,8 tis. €
2024 2,2 mil. € 78,8 tis. €
2023 2,4 mil. € 87,2 tis. €
2022 2,1 mil. € 64,3 tis. €
2021 2,0 mil. € 81,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok253,7 tis. €
  • Zásoby23,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky300,8 tis. €
  • Finančné účty248,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie106,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie250,0 tis. €
  • Fondy zo zisku25,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov272,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie87,8 tis. €
  • Rezervy24,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky52,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky220,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ABAS SR Management s. r. o. v konkurze?

ABAS SR Management s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ABAS SR Management s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ABAS SR Management s. r. o. tržby 2,1 mil. €.

Je firma ABAS SR Management s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ABAS SR Management s. r. o. dosiahla zisk 87,8 tis. €.

Je ABAS SR Management s. r. o. platiteľom DPH?

ABAS SR Management s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ABAS SR Management s. r. o. sídli?

ABAS SR Management s. r. o. má sídlo na adrese Pražská 11, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026