LVS, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35883057
DIČ: 2021804444
IČ DPH: SK2021804444
Zadunajská cesta 3685/6, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zadunajská cesta 3685/6, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.41
Dátum vzniku: 21. 4. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2004
Spisová značka: Sro/31444/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi / maloobchod /; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti / veľkoobchod /; nákup a predaj výpočtovej a kancelárskej techniky a spotrebnej elektroniky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jarmila Vojtaššáková od 27. 4. 2009
    konateľ
  • Ing. Vladimír Vojtaššák od 21. 4. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LVS, spol. s r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 984 € a tržby jej klesli o 14 % na 36,6 tis. €.

36,6 tis. €
Tržby
984 €
Zisk
27,4 tis. €
Aktíva
10,4 tis. €
Vlastné imanie
62 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 250, 2022 4,6 tis., 2023 1,4 tis., 2024 −1,0 tis., 2025 984202125020224,6 tis.20231,4 tis.2024−1,0 tis.2025984
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 48,2 tis., 2022 52,2 tis., 2023 44,1 tis., 2024 42,4 tis., 2025 36,6 tis.202148,2 tis.202252,2 tis.202344,1 tis.202442,4 tis.202536,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 36,6 tis. € 984 €
2024 42,4 tis. € -1,0 tis. €
2023 44,1 tis. € 1,4 tis. €
2022 52,2 tis. € 4,6 tis. €
2021 48,2 tis. € 250 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie10,4 tis. €
  • Záväzky17,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LVS, spol. s r.o. v konkurze?

LVS, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LVS, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LVS, spol. s r.o. tržby 36,6 tis. €.

Je firma LVS, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LVS, spol. s r.o. dosiahla zisk 984 €.

Je LVS, spol. s r.o. platiteľom DPH?

LVS, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LVS, spol. s r.o. sídli?

LVS, spol. s r.o. má sídlo na adrese Zadunajská cesta 3685/6, Bratislava, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026