ČAROIN s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35879343
DIČ: 2021813893
Kosatcova 24/A, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kosatcova 24/A, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 17. 3. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/31047/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Margita Hollenová od 17. 3. 2004
    konateľspoločník
  • Heinrich Freiherr von Hollen od 24. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ČAROIN s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 202 % na 6,6 tis. € a tržby jej narástli o 21 % na 12,7 tis. €.

12,7 tis. €
Tržby
6,6 tis. €
Zisk
10,8 tis. €
Aktíva
3,3 tis. €
Vlastné imanie
70 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,6 tis., 2022 4,0 tis., 2023 4,6 tis., 2024 2,2 tis., 2025 6,6 tis.20211,6 tis.20224,0 tis.20234,6 tis.20242,2 tis.20256,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 7,7 tis., 2022 11,1 tis., 2023 11,7 tis., 2024 10,5 tis., 2025 12,7 tis.20217,7 tis.202211,1 tis.202311,7 tis.202410,5 tis.202512,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 12,7 tis. € 6,6 tis. €
2024 10,5 tis. € 2,2 tis. €
2023 11,7 tis. € 4,6 tis. €
2022 11,1 tis. € 4,0 tis. €
2021 7,7 tis. € 1,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie3,3 tis. €
  • Záväzky7,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ČAROIN s. r. o. v konkurze?

ČAROIN s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ČAROIN s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ČAROIN s. r. o. tržby 12,7 tis. €.

Je firma ČAROIN s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ČAROIN s. r. o. dosiahla zisk 6,6 tis. €.

Kde firma ČAROIN s. r. o. sídli?

ČAROIN s. r. o. má sídlo na adrese Kosatcova 24/A, Bratislava, 841 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026