Markant Slovensko s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35878665
DIČ: 2021802860
IČ DPH: SK2021802860
Zámocká 30, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zámocká 30, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.20
Dátum vzniku: 17. 3. 2004
Základné imanie: 70,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2004
Spisová značka: Sro/30982/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); činnosť organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Daniela Červeňáková od 1. 6. 2015
    konateľ
  • Tomáš Sláma od 5. 9. 2013
    konateľ
  • Markant AG od 19. 2. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Markant Slovensko s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 2 % na 14,3 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 536,0 tis. €.

536,0 tis. €
Tržby
14,3 tis. €
Zisk
536,0 tis. €
Celkové výnosy
181,8 tis. €
Aktíva
178,8 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť
5,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,9 tis., 2022 11,6 tis., 2023 20,6 tis., 2024 14,6 tis., 2025 14,3 tis.20213,9 tis.202211,6 tis.202320,6 tis.202414,6 tis.202514,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 209,1 tis., 2022 718,8 tis., 2023 538,9 tis., 2024 545,2 tis., 2025 536,0 tis.2021209,1 tis.2022718,8 tis.2023538,9 tis.2024545,2 tis.2025536,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 536,0 tis. € 14,3 tis. €
2024 545,2 tis. € 14,6 tis. €
2023 538,9 tis. € 20,6 tis. €
2022 718,8 tis. € 11,6 tis. €
2021 209,1 tis. € 3,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky8,0 tis. €
  • Finančné účty173,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie70,0 tis. €
  • Fondy zo zisku4,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov89,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie14,3 tis. €
  • Rezervy3,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky-313 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Markant Slovensko s.r.o. v konkurze?

Markant Slovensko s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Markant Slovensko s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Markant Slovensko s.r.o. tržby 536,0 tis. €.

Je firma Markant Slovensko s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Markant Slovensko s.r.o. dosiahla zisk 14,3 tis. €.

Je Markant Slovensko s.r.o. platiteľom DPH?

Markant Slovensko s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Markant Slovensko s.r.o. sídli?

Markant Slovensko s.r.o. má sídlo na adrese Zámocká 30, Bratislava, 811 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026