ABYS Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35875593
DIČ: 2021797382
IČ DPH: SK2021797382
Miletičova 561/23, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Miletičova 561/23, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.12
Dátum vzniku: 6. 2. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2004
Spisová značka: Sro/30658/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; predaj tabakových výrobkov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Barbora Šimečková od 28. 6. 2022
    konateľ
  • Monika Hlinková od 28. 6. 2022
    konateľ
  • Peter Šimeček od 1. 4. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ABYS Slovakia, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 1,5 tis. € a tržby jej klesli o 25 % na 53,8 tis. €.

53,8 tis. €
Tržby
1,5 tis. €
Strata
53,9 tis. €
Celkové výnosy
247,2 tis. €
Aktíva
25,5 tis. €
Vlastné imanie
90 %
Celková zadlženosť
64,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,0 tis., 2022 −15,1 tis., 2023 10,8 tis., 2024 10,3 tis., 2025 −1,5 tis.20216,0 tis.2022−15,1 tis.202310,8 tis.202410,3 tis.2025−1,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 132,4 tis., 2022 152,0 tis., 2023 123,6 tis., 2024 71,9 tis., 2025 53,8 tis.2021132,4 tis.2022152,0 tis.2023123,6 tis.202471,9 tis.202553,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 53,8 tis. € -1,5 tis. €
2024 71,9 tis. € 10,3 tis. €
2023 123,6 tis. € 10,8 tis. €
2022 152,0 tis. € -15,1 tis. €
2021 132,4 tis. € 6,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok124,5 tis. €
  • Zásoby5,4 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky28,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky45,5 tis. €
  • Finančné účty43,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy80,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-59,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-1,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky10,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky202,9 tis. €
  • Bankové úvery8,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ABYS Slovakia, s.r.o. v konkurze?

ABYS Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ABYS Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ABYS Slovakia, s.r.o. tržby 53,8 tis. €.

Je firma ABYS Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ABYS Slovakia, s.r.o. vykázala stratu 1,5 tis. €.

Je ABYS Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

ABYS Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ABYS Slovakia, s.r.o. sídli?

ABYS Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Miletičova 561/23, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026