GeneTiCA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35874791
DIČ: 2021779441
IČ DPH: SK2021779441
Boženy Němcovej 8, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Boženy Němcovej 8, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.18
Dátum vzniku: 3. 2. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 5. 2004
Spisová značka: Sro/30579/B
Predmet podnikania (výber): Servisná činnosť v oblasti zdravotníckej a laboratórnej techniky s výnimkou vyhradených technických zariadení a určen…; reklamná a propagačná činnosť; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Petr Kvapil od 3. 11. 2020
    konateľ
  • GeneTiCA s.r.o. od 8. 7. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GeneTiCA s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 188 % na 851,1 tis. € a tržby jej narástli o 34 % na 6,8 mil. €.

6,8 mil. €
Tržby
851,1 tis. €
Zisk
6,9 mil. €
Celkové výnosy
3,2 mil. €
Aktíva
923,1 tis. €
Vlastné imanie
72 %
Celková zadlženosť
22,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 688,1 tis., 2022 1,5 mil., 2023 1,3 mil., 2024 295,2 tis., 2025 851,1 tis.2021688,1 tis.20221,5 mil.20231,3 mil.2024295,2 tis.2025851,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,4 mil., 2022 5,8 mil., 2023 9,3 mil., 2024 5,1 mil., 2025 6,8 mil.20213,4 mil.20225,8 mil.20239,3 mil.20245,1 mil.20256,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 6,8 mil. € 851,1 tis. €
2024 5,1 mil. € 295,2 tis. €
2023 9,3 mil. € 1,3 mil. €
2022 5,8 mil. € 1,5 mil. €
2021 3,4 mil. € 688,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok10,8 tis. €
  • Zásoby304,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,3 mil. €
  • Finančné účty184,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie408,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov64,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie851,1 tis. €
  • Rezervy25,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,1 mil. €
  • Časové rozlíšenie160,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GeneTiCA s.r.o. v konkurze?

GeneTiCA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GeneTiCA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GeneTiCA s.r.o. tržby 6,8 mil. €.

Je firma GeneTiCA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GeneTiCA s.r.o. dosiahla zisk 851,1 tis. €.

Je GeneTiCA s.r.o. platiteľom DPH?

GeneTiCA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GeneTiCA s.r.o. sídli?

GeneTiCA s.r.o. má sídlo na adrese Boženy Němcovej 8, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026