Quality Audit Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35871997
DIČ: 2021762765
IČ DPH: SK2021762765
Okružná 47, Ivanka pri Dunaji

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Okružná 47, Ivanka pri Dunaji Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 15. 12. 2003
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2005
Spisová značka: Sro/30275/B
Predmet podnikania (výber): poradenské a konzultačné služby pri tvorbe, zavádzaní a zlepšovaní systémov riadenia kvality; školiaca činnosť a vzdelávanie v oblasti manažérstva kvality; nezávislé previerky systémov riadenia kvality …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Iveta Janovská od 3. 2. 2009
    konateľspoločník
  • Ing. Miroslav Janovský od 15. 12. 2003
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Quality Audit Slovakia, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 28 % na 39,9 tis. € a tržby jej narástli o 17 % na 118,6 tis. €.

118,6 tis. €
Tržby
39,9 tis. €
Zisk
88,8 tis. €
Aktíva
63,2 tis. €
Vlastné imanie
29 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,5 tis., 2022 19,8 tis., 2023 24,5 tis., 2024 31,1 tis., 2025 39,9 tis.20215,5 tis.202219,8 tis.202324,5 tis.202431,1 tis.202539,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 114,6 tis., 2022 108,3 tis., 2023 704,9 tis., 2024 101,3 tis., 2025 118,6 tis.2021114,6 tis.2022108,3 tis.2023704,9 tis.2024101,3 tis.2025118,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 118,6 tis. € 39,9 tis. €
2024 101,3 tis. € 31,1 tis. €
2023 704,9 tis. € 24,5 tis. €
2022 108,3 tis. € 19,8 tis. €
2021 114,6 tis. € 5,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie63,2 tis. €
  • Záväzky25,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Quality Audit Slovakia, s.r.o. v konkurze?

Quality Audit Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Quality Audit Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Quality Audit Slovakia, s.r.o. tržby 118,6 tis. €.

Je firma Quality Audit Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Quality Audit Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 39,9 tis. €.

Je Quality Audit Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

Quality Audit Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Quality Audit Slovakia, s.r.o. sídli?

Quality Audit Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Okružná 47, Ivanka pri Dunaji, 900 28.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026