SNEF Slovensko s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35866985
DIČ: 2021748157
IČ DPH: SK2021748157
Zavarská 9266/11F, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zavarská 9266/11F, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba elektrických zariadení 27.90
Dátum vzniku: 1. 10. 2003
Základné imanie: 476,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 8. 2004
Spisová značka: Sro/25110/T
Predmet podnikania (výber): návrh a realizácia automatizovaného systému kontroly výrobných procesov; inžinierske činnosti okrem vybraných činností v stavebníctve; montáž, údržba a oprava telekomunikačnej techniky

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Olivier Jouven od 16. 1. 2009
    konateľ
  • SNEF société anonyme od 18. 5. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SNEF Slovensko s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 916,0 tis. € a tržby jej klesli o 58 % na 5,4 mil. €.

5,4 mil. €
Tržby
916,0 tis. €
Strata
5,4 mil. €
Celkové výnosy
6,9 mil. €
Aktíva
2,0 mil. €
Vlastné imanie
71 %
Celková zadlženosť
37,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 254,4 tis., 2022 448,1 tis., 2023 672,5 tis., 2024 94,0 tis., 2025 −916,0 tis.2021254,4 tis.2022448,1 tis.2023672,5 tis.202494,0 tis.2025−916,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 6,6 mil., 2022 10,5 mil., 2023 16,1 mil., 2024 12,7 mil., 2025 5,4 mil.20216,6 mil.202210,5 mil.202316,1 mil.202412,7 mil.20255,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,4 mil. € -916,0 tis. €
2024 12,7 mil. € 94,0 tis. €
2023 16,1 mil. € 672,5 tis. €
2022 10,5 mil. € 448,1 tis. €
2021 6,6 mil. € 254,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok44,5 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok393,8 tis. €
  • Zásoby61,8 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky508,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky5,8 mil. €
  • Finančné účty10,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie25,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie476,6 tis. €
  • Fondy zo zisku47,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,4 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-916,0 tis. €
  • Rezervy54,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,0 mil. €
  • Krátkodobé záväzky1,8 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SNEF Slovensko s.r.o. v konkurze?

SNEF Slovensko s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SNEF Slovensko s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SNEF Slovensko s.r.o. tržby 5,4 mil. €.

Je firma SNEF Slovensko s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SNEF Slovensko s.r.o. vykázala stratu 916,0 tis. €.

Je SNEF Slovensko s.r.o. platiteľom DPH?

SNEF Slovensko s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SNEF Slovensko s.r.o. sídli?

SNEF Slovensko s.r.o. má sídlo na adrese Zavarská 9266/11F, Trnava, 917 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026