SECCA, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35865351
DIČ: 2021746298
Zámocká 34, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zámocká 34, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 28. 8. 2003
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/29607/B
Predmet podnikania (výber): vedenie účtovníctva; činnosť účtovných poradcov; obchodné, ekonomické a organizačné poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Daniel Petro od 28. 8. 2003
    konateľ
  • Ing. Marian Glézl od 28. 8. 2003
    konateľ
  • Ing. Peter Rybecký od 28. 8. 2003
    konateľ
  • ACCES s.r.o. od 12. 11. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SECCA, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 156 % na 4,0 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 46,9 tis. €.

46,9 tis. €
Tržby
4,0 tis. €
Zisk
46,9 tis. €
Celkové výnosy
16,5 tis. €
Aktíva
11,3 tis. €
Vlastné imanie
32 %
Celková zadlženosť
98,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,7 tis., 2022 4,3 tis., 2023 5,4 tis., 2024 1,6 tis., 2025 4,0 tis.20218,7 tis.20224,3 tis.20235,4 tis.20241,6 tis.20254,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 48,4 tis., 2022 47,0 tis., 2023 48,6 tis., 2024 49,4 tis., 2025 46,9 tis.202148,4 tis.202247,0 tis.202348,6 tis.202449,4 tis.202546,9 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 48,4 tis., 2022 47,0 tis., 2023 48,8 tis., 2024 49,4 tis., 2025 46,9 tis.202148,4 tis.202247,0 tis.202348,8 tis.202449,4 tis.202546,9 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 1,8 tis., 2022 382, 2023 985, 2024 340, 2025 37820211,8 tis.2022382202398520243402025378
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 46,9 tis. € 4,0 tis. €
2024 49,4 tis. € 1,6 tis. €
2023 48,6 tis. € 5,4 tis. €
2022 47,0 tis. € 4,3 tis. €
2021 48,4 tis. € 8,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobé pohľadávky120 €
  • Krátkodobé pohľadávky3,5 tis. €
  • Finančné účty12,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,0 tis. €
  • Rezervy1,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky233 €
  • Krátkodobé záväzky3,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SECCA, spol. s r.o. v konkurze?

SECCA, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SECCA, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SECCA, spol. s r.o. tržby 46,9 tis. €.

Je firma SECCA, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SECCA, spol. s r.o. dosiahla zisk 4,0 tis. €.

Kde firma SECCA, spol. s r.o. sídli?

SECCA, spol. s r.o. má sídlo na adrese Zámocká 34, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026