REMEDY s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35863480
DIČ: 2021738521
IČ DPH: SK2021738521
Štefanovičova 2976/18, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štefanovičova 2976/18, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 8. 8. 2003
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2005
Spisová značka: Sro/29403/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Melánia Jamrich od 29. 1. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť REMEDY s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 97 % na 2,0 tis. € a tržby jej klesli o 19 % na 312,8 tis. €.

312,8 tis. €
Tržby
2,0 tis. €
Zisk
317,2 tis. €
Celkové výnosy
251,9 tis. €
Aktíva
237,6 tis. €
Vlastné imanie
6 %
Celková zadlženosť
39,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,0 tis., 2022 27,0 tis., 2023 49,4 tis., 2024 77,3 tis., 2025 2,0 tis.20213,0 tis.202227,0 tis.202349,4 tis.202477,3 tis.20252,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 229,1 tis., 2022 247,3 tis., 2023 345,5 tis., 2024 385,6 tis., 2025 312,8 tis.2021229,1 tis.2022247,3 tis.2023345,5 tis.2024385,6 tis.2025312,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 312,8 tis. € 2,0 tis. €
2024 385,6 tis. € 77,3 tis. €
2023 345,5 tis. € 49,4 tis. €
2022 247,3 tis. € 27,0 tis. €
2021 229,1 tis. € 3,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok199,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky34,1 tis. €
  • Finančné účty18,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku102,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov126,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky28 €
  • Krátkodobé záväzky14,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma REMEDY s.r.o. v konkurze?

REMEDY s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma REMEDY s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala REMEDY s.r.o. tržby 312,8 tis. €.

Je firma REMEDY s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 REMEDY s.r.o. dosiahla zisk 2,0 tis. €.

Je REMEDY s.r.o. platiteľom DPH?

REMEDY s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma REMEDY s.r.o. sídli?

REMEDY s.r.o. má sídlo na adrese Štefanovičova 2976/18, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026