REALTREND, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35859725
DIČ: 2021725277
IČ DPH: SK2021725277
Partizánska 397/146, Chtelnica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Partizánska 397/146, Chtelnica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 6. 6. 2003
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2020
Spisová značka: Sro/46684/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dušan Nebyla od 5. 8. 2003
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť REALTREND, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 59 % na 57,4 tis. € a tržby jej narástli o 57 % na 1,1 mil. €.

1,1 mil. €
Tržby
57,4 tis. €
Zisk
1,1 mil. €
Celkové výnosy
281,1 tis. €
Aktíva
140,8 tis. €
Vlastné imanie
50 %
Celková zadlženosť
9,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,2 tis., 2022 −268, 2023 14,8 tis., 2024 36,1 tis., 2025 57,4 tis.20215,2 tis.2022−268202314,8 tis.202436,1 tis.202557,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 225,7 tis., 2022 274,9 tis., 2023 519,0 tis., 2024 716,5 tis., 2025 1,1 mil.2021225,7 tis.2022274,9 tis.2023519,0 tis.2024716,5 tis.20251,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,1 mil. € 57,4 tis. €
2024 716,5 tis. € 36,1 tis. €
2023 519,0 tis. € 14,8 tis. €
2022 274,9 tis. € -268 €
2021 225,7 tis. € 5,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok30,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky7,3 tis. €
  • Finančné účty243,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku211 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov76,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie57,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky17,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky86,2 tis. €
  • Bankové úvery36,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma REALTREND, s.r.o. v konkurze?

REALTREND, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma REALTREND, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala REALTREND, s.r.o. tržby 1,1 mil. €.

Je firma REALTREND, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 REALTREND, s.r.o. dosiahla zisk 57,4 tis. €.

Je REALTREND, s.r.o. platiteľom DPH?

REALTREND, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma REALTREND, s.r.o. sídli?

REALTREND, s.r.o. má sídlo na adrese Partizánska 397/146, Chtelnica, 922 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026