GussBearbeitungsGesellschaft k. s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35857978
DIČ: 2021738818
IČ DPH: SK2021738818
Nádražná 34, Ivanka pri Dunaji

Základné údaje

Právna forma: Komanditná spoločnosť
Sídlo: Nádražná 34, Ivanka pri Dunaji Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.62
Dátum vzniku: 7. 4. 2003
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2004
Spisová značka: Sr/671/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) - v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod) - v rozsahu voľnej živnosti; prenájom motorových vozidiel …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Karim Sarmini od 17. 7. 2007
    člen štatutárneho orgánuspoločník
  • Sarmini Immobilien s.r.o. od 10. 11. 2009
    spoločník
  • Sarmini Immobilien s.r.o. od 17. 7. 2007
    člen štatutárneho orgánu

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GussBearbeitungsGesellschaft k. s. v roku 2025 zvýšila zisk o 7 % na 890,3 tis. € a tržby jej narástli o 13 % na 2,2 mil. €.

2,2 mil. €
Tržby
890,3 tis. €
Zisk
2,2 mil. €
Celkové výnosy
973,1 tis. €
Aktíva
897,6 tis. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť
66,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 712,4 tis., 2022 1,3 mil., 2023 1,2 mil., 2024 835,8 tis., 2025 890,3 tis.2021712,4 tis.20221,3 mil.20231,2 mil.2024835,8 tis.2025890,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,7 mil., 2022 2,9 mil., 2023 2,7 mil., 2024 1,9 mil., 2025 2,2 mil.20211,7 mil.20222,9 mil.20232,7 mil.20241,9 mil.20252,2 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 1,7 mil., 2022 2,9 mil., 2023 2,7 mil., 2024 1,9 mil., 2025 2,2 mil.20211,7 mil.20222,9 mil.20232,7 mil.20241,9 mil.20252,2 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 191,6 tis., 2022 356,3 tis., 2023 316,8 tis., 2024 223,3 tis., 2025 240,7 tis.2021191,6 tis.2022356,3 tis.2023316,8 tis.2024223,3 tis.2025240,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,2 mil. € 890,3 tis. €
2024 1,9 mil. € 835,8 tis. €
2023 2,7 mil. € 1,2 mil. €
2022 2,9 mil. € 1,3 mil. €
2021 1,7 mil. € 712,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok104,1 tis. €
  • Zásoby1,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky258,6 tis. €
  • Finančné účty608,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie890,3 tis. €
  • Rezervy22,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky50,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GussBearbeitungsGesellschaft k. s. v konkurze?

GussBearbeitungsGesellschaft k. s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GussBearbeitungsGesellschaft k. s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GussBearbeitungsGesellschaft k. s. tržby 2,2 mil. €.

Je firma GussBearbeitungsGesellschaft k. s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GussBearbeitungsGesellschaft k. s. dosiahla zisk 890,3 tis. €.

Je GussBearbeitungsGesellschaft k. s. platiteľom DPH?

GussBearbeitungsGesellschaft k. s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GussBearbeitungsGesellschaft k. s. sídli?

GussBearbeitungsGesellschaft k. s. má sídlo na adrese Nádražná 34, Ivanka pri Dunaji, 900 28.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026