ELETTROMIL SLOVAKIA, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35855801
DIČ: 2020240156
IČ DPH: SK2020240156
Partizánska 73, Bánovce nad Bebravou

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Partizánska 73, Bánovce nad Bebravou Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba elektrických zariadení 27.11
Dátum vzniku: 16. 4. 2003
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2003
Spisová značka: Sro/15556/R
Predmet podnikania (výber): výroba elektrických transformátorov; výroba oceľových konštrukcií; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Alessandro Frasconi od 25. 7. 2008
    konateľ
  • ELETTROMIL HOLDING S.R.L. od 26. 2. 2022
    spoločník
  • ELETTROMIL S.R.L. od 26. 2. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ELETTROMIL SLOVAKIA, spol. s r.o. v roku 2025 udržala zisk 2,8 mil. € a tržby jej klesli o 1 % na 15,2 mil. €.

15,2 mil. €
Tržby
2,8 mil. €
Zisk
15,9 mil. €
Celkové výnosy
18,4 mil. €
Aktíva
17,0 mil. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť
39,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 946,8 tis., 2022 1,3 mil., 2023 2,0 mil., 2024 2,8 mil., 2025 2,8 mil.2021946,8 tis.20221,3 mil.20232,0 mil.20242,8 mil.20252,8 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 8,6 mil., 2022 12,4 mil., 2023 13,4 mil., 2024 15,4 mil., 2025 15,2 mil.20218,6 mil.202212,4 mil.202313,4 mil.202415,4 mil.202515,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 15,2 mil. € 2,8 mil. €
2024 15,4 mil. € 2,8 mil. €
2023 13,4 mil. € 2,0 mil. €
2022 12,4 mil. € 1,3 mil. €
2021 8,6 mil. € 946,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok790,7 tis. €
  • Zásoby2,8 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky98,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky7,3 mil. €
  • Finančné účty7,3 mil. €
  • Časové rozlíšenie109,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov14,2 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,8 mil. €
  • Rezervy142,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,3 mil. €
  • Časové rozlíšenie4,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ELETTROMIL SLOVAKIA, spol. s r.o. v konkurze?

ELETTROMIL SLOVAKIA, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ELETTROMIL SLOVAKIA, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ELETTROMIL SLOVAKIA, spol. s r.o. tržby 15,2 mil. €.

Je firma ELETTROMIL SLOVAKIA, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ELETTROMIL SLOVAKIA, spol. s r.o. dosiahla zisk 2,8 mil. €.

Je ELETTROMIL SLOVAKIA, spol. s r.o. platiteľom DPH?

ELETTROMIL SLOVAKIA, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ELETTROMIL SLOVAKIA, spol. s r.o. sídli?

ELETTROMIL SLOVAKIA, spol. s r.o. má sídlo na adrese Partizánska 73, Bánovce nad Bebravou, 957 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026