VERBA PEREGRA, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35854499
DIČ: 2020289612
IČ DPH: SK2020289612
Štefánikova 47, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štefánikova 47, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti 74.30
Dátum vzniku: 26. 3. 2003
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2003
Spisová značka: Sro/28474/B
Predmet podnikania (výber): prekladateľstvo a tlmočníctvo; služby verejných nosičov a poslov; grafické práce na počítači …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Eva Tetřevová od 28. 1. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VERBA PEREGRA, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 31 % na 2,5 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 38,3 tis. €.

38,3 tis. €
Tržby
2,5 tis. €
Zisk
171,3 tis. €
Aktíva
159,8 tis. €
Vlastné imanie
7 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 15,8 tis., 2022 12,0 tis., 2023 11,1 tis., 2024 1,9 tis., 2025 2,5 tis.202115,8 tis.202212,0 tis.202311,1 tis.20241,9 tis.20252,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 62,8 tis., 2022 57,2 tis., 2023 69,5 tis., 2024 40,8 tis., 2025 38,3 tis.202162,8 tis.202257,2 tis.202369,5 tis.202440,8 tis.202538,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 38,3 tis. € 2,5 tis. €
2024 40,8 tis. € 1,9 tis. €
2023 69,5 tis. € 11,1 tis. €
2022 57,2 tis. € 12,0 tis. €
2021 62,8 tis. € 15,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie159,8 tis. €
  • Záväzky11,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VERBA PEREGRA, s. r. o. v konkurze?

VERBA PEREGRA, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VERBA PEREGRA, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VERBA PEREGRA, s. r. o. tržby 38,3 tis. €.

Je firma VERBA PEREGRA, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VERBA PEREGRA, s. r. o. dosiahla zisk 2,5 tis. €.

Je VERBA PEREGRA, s. r. o. platiteľom DPH?

VERBA PEREGRA, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VERBA PEREGRA, s. r. o. sídli?

VERBA PEREGRA, s. r. o. má sídlo na adrese Štefánikova 47, Bratislava, 811 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026