Hostinec u Klačkov s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35852178
DIČ: 2020263982
IČ DPH: SK2020263982
U Kľačkov 791, Lubina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: U Kľačkov 791, Lubina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 10. 2. 2003
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2022
Spisová značka: Sro/34551/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Helena Hradská od 3. 11. 2025
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Hostinec u Klačkov s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 101 % na 16,0 tis. € a tržby jej klesli o 13 % na 211,0 tis. €.

211,0 tis. €
Tržby
16,0 tis. €
Zisk
57,2 tis. €
Aktíva
39,6 tis. €
Vlastné imanie
31 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −4,4 tis., 2022 212, 2023 9,9 tis., 2024 8,0 tis., 2025 16,0 tis.2021−4,4 tis.202221220239,9 tis.20248,0 tis.202516,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 22,2 tis., 2022 121,7 tis., 2023 176,6 tis., 2024 241,8 tis., 2025 211,0 tis.202122,2 tis.2022121,7 tis.2023176,6 tis.2024241,8 tis.2025211,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 211,0 tis. € 16,0 tis. €
2024 241,8 tis. € 8,0 tis. €
2023 176,6 tis. € 9,9 tis. €
2022 121,7 tis. € 212 €
2021 22,2 tis. € -4,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie39,6 tis. €
  • Záväzky17,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Hostinec u Klačkov s.r.o. v konkurze?

Hostinec u Klačkov s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Hostinec u Klačkov s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Hostinec u Klačkov s.r.o. tržby 211,0 tis. €.

Je firma Hostinec u Klačkov s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Hostinec u Klačkov s.r.o. dosiahla zisk 16,0 tis. €.

Je Hostinec u Klačkov s.r.o. platiteľom DPH?

Hostinec u Klačkov s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Hostinec u Klačkov s.r.o. sídli?

Hostinec u Klačkov s.r.o. má sídlo na adrese U Kľačkov 791, Lubina, 916 12.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026