STAVEBNINY BEBA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35844116
DIČ: 2020205990
IČ DPH: SK2020205990
Viničnianska cesta 1, Pezinok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Viničnianska cesta 1, Pezinok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.52
Dátum vzniku: 24. 9. 2002
Základné imanie: 166,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2002
Spisová značka: Sro/27387/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská a poradenská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Andrej Galovič od 24. 9. 2002
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STAVEBNINY BEBA, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 99 % na 1,9 tis. € a tržby jej klesli o 29 % na 2,5 mil. €.

2,5 mil. €
Tržby
1,9 tis. €
Zisk
2,5 mil. €
Celkové výnosy
1,2 mil. €
Aktíva
756,0 tis. €
Vlastné imanie
39 %
Celková zadlženosť
12,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 164,6 tis., 2022 176,4 tis., 2023 59,7 tis., 2024 151,1 tis., 2025 1,9 tis.2021164,6 tis.2022176,4 tis.202359,7 tis.2024151,1 tis.20251,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 4,3 mil., 2022 4,7 mil., 2023 3,3 mil., 2024 3,5 mil., 2025 2,5 mil.20214,3 mil.20224,7 mil.20233,3 mil.20243,5 mil.20252,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,5 mil. € 1,9 tis. €
2024 3,5 mil. € 151,1 tis. €
2023 3,3 mil. € 59,7 tis. €
2022 4,7 mil. € 176,4 tis. €
2021 4,3 mil. € 164,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok407,3 tis. €
  • Zásoby235,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky206,0 tis. €
  • Finančné účty391,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie6,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie166,0 tis. €
  • Fondy zo zisku16,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov571,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,9 tis. €
  • Rezervy7,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky20,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky74,3 tis. €
  • Bankové úvery388,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STAVEBNINY BEBA, s.r.o. v konkurze?

STAVEBNINY BEBA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STAVEBNINY BEBA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STAVEBNINY BEBA, s.r.o. tržby 2,5 mil. €.

Je firma STAVEBNINY BEBA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STAVEBNINY BEBA, s.r.o. dosiahla zisk 1,9 tis. €.

Je STAVEBNINY BEBA, s.r.o. platiteľom DPH?

STAVEBNINY BEBA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STAVEBNINY BEBA, s.r.o. sídli?

STAVEBNINY BEBA, s.r.o. má sídlo na adrese Viničnianska cesta 1, Pezinok, 902 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026