Top Light Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35839481
DIČ: 2020287599
IČ DPH: SK2020287599
Gunduličova 4, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Gunduličova 4, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 1. 7. 2002
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2002
Spisová značka: Sro/26899/B
Predmet podnikania (výber): nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti so súhlasom autora; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Aleš Hasník od 11. 8. 2016
    konateľ
  • TOP LIGHT spol. s r.o. od 22. 6. 2006
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Top Light Slovakia s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 28 % na 38,1 tis. € a tržby jej klesli o 15 % na 857,5 tis. €.

857,5 tis. €
Tržby
38,1 tis. €
Zisk
869,0 tis. €
Celkové výnosy
182,8 tis. €
Aktíva
64,1 tis. €
Vlastné imanie
65 %
Celková zadlženosť
5,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 83,3 tis., 2022 75,7 tis., 2023 53,0 tis., 2024 53,1 tis., 2025 38,1 tis.202183,3 tis.202275,7 tis.202353,0 tis.202453,1 tis.202538,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 908,4 tis., 2022 1,1 mil., 2023 1,0 mil., 2024 1,0 mil., 2025 857,5 tis.2021908,4 tis.20221,1 mil.20231,0 mil.20241,0 mil.2025857,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 857,5 tis. € 38,1 tis. €
2024 1,0 mil. € 53,1 tis. €
2023 1,0 mil. € 53,0 tis. €
2022 1,1 mil. € 75,7 tis. €
2021 908,4 tis. € 83,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok12,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky145,8 tis. €
  • Finančné účty25,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov18,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie38,1 tis. €
  • Rezervy1,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky72 €
  • Krátkodobé záväzky117,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Top Light Slovakia s.r.o. v konkurze?

Top Light Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Top Light Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Top Light Slovakia s.r.o. tržby 857,5 tis. €.

Je firma Top Light Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Top Light Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 38,1 tis. €.

Je Top Light Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

Top Light Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Top Light Slovakia s.r.o. sídli?

Top Light Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Gunduličova 4, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026