VM Telecom, s. r. o.

IČO 35837594 · DIČ 2020226098

Aktívna spoločnosť
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Panenská 8, Bratislava
Odvetvie (NACE)
Telekomunikace · 61.90
Dátum vzniku
2002-06-04
Tržby 2025
1,3 mil. €
Výsledok hospodárenia 2025
4,5 tis. €
Základné imanie
6,6 tis. €
DPH
Platiteľ DPH
Spisová značka
Sro/26684/B
Verejné obstarávanie (dodávateľ)
13 záznamov

Hlavný predmet podnikania
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,

Hospodárske výsledky

RokTržbyVýsledok hospodárenia
2025 1,3 mil. € 4,5 tis. €
2024 1,3 mil. € 21,4 tis. €
2023 1,0 mil. € 200 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

C

Hodnotenie dôveryhodnosti k dispozícii

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, naprieč 5 krajinami.

Zobraziť celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma VM Telecom, s. r. o. v konkurze?

VM Telecom, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VM Telecom, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VM Telecom, s. r. o. tržby 1,3 mil. €.

Je VM Telecom, s. r. o. platiteľom DPH?

VM Telecom, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VM Telecom, s. r. o. sídli?

VM Telecom, s. r. o. má sídlo na adrese Panenská 8, Bratislava, 81103.